Escaldes – Víkingur Reykjavík | 0:1 (kon.) |
Slovensko – Rumunsko | 1:0 (kon.) | | | Francie – Itálie | 4:1 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 3:3 (5:3 po pen.) |
konec
Slovensko
1:0
(0:0)
Rumunsko
Viktor Kalinács
Branky:
90+5. Griger
Rozhodčí: Lukjancukas (Litva)
Diváci: 3 485
Karty: 38. Oravec (SVK), 39. Jambor (SVK), 90+1. Ujlaky (SVK) – 88. Bodisteanu (RUM), 90+4. Pantea (RUM)
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Hrdina – Mičuda, Kóša, Ujlaky, Kopásek – Halabrín (71. Gajdoš), Oravec, Hollý – Gaži (60. Mišovič), Jambor (C) (71. Griger), Sliacky (60. Sauer)
Náhradníci: Baláž – Gajdoš, Griger, Luka, Mišovič, Sauer, Šikula, Šnajder, Szolgai
Trenér:
Rumunsko: Popa (C) – Coubis, Gergely, Danuleasa, Pirvulescu – Pandele, Ciuciulete – Andrei (62. Bodisteanu), Radaslavescu (62. Sali), Ilie (82. Sirbu) – Chiritoiu (46. Andronache)
Náhradníci: Borbei – Andronache, Bodisteanu, Pantea, Popescu, Radu, Sali, Sirbu, Tanasa
Trenér:
Náhradníci: Baláž – Gajdoš, Griger, Luka, Mišovič, Sauer, Šikula, Šnajder, Szolgai
Trenér:
Rumunsko: Popa (C) – Coubis, Gergely, Danuleasa, Pirvulescu – Pandele, Ciuciulete – Andrei (62. Bodisteanu), Radaslavescu (62. Sali), Ilie (82. Sirbu) – Chiritoiu (46. Andronache)
Náhradníci: Borbei – Andronache, Bodisteanu, Pantea, Popescu, Radu, Sali, Sirbu, Tanasa
Trenér:
Rozhodčí: Lukjancukas (Litva)
Diváci: 3 485
Stretnutie sa začne o 17:30.
Brankári:
Filip Baláž (MFK Dukla Banská Bystrica), Adam Hrdina (ŠK Slovan Bratislava)
Obrancovia:
Samuel Kopásek (MŠK Žilina), Jakub Luka (MFK Ružomberok), Nicolas Šikula (FK Železiarne Podbrezová), Marek Ujlaky (Spartak Trnava), Sebastián Kóša (Spartak Trnava), Šimon Mičuda (AS Trenčín)
Stredopoliari:
Dominik Hollý (AS Trenčín), Artur Gajdoš (AS Trenčín), Gabriel Halabrín (FK Senica), Maté Szolgai (DAC 1904 Dun. Streda), Dominik Šnajder (MŠK Žilina), Mário Sauer (MŠK Žilina), Martin Oravec (MŠK Žilina), Viktor Sliacky (FC Petržalka), Adam Gaži (AS Trenčín)
Útočníci:
Timotej Jambor (MŠK Žilina), Adam Griger (LASK Linz), Martin Mišovič (ŠK Slovan Bratislava)
Postúpi na nich víťaz zo súboja tímov, ktoré sa na aktuálnom šampionáte na Slovensku umiestnia na 3. mieste v skupinách.
Tým, že domáca reprezentácia prehrala s Francúzskom 0:5 a s Talianskom 0:1, Slovensko potrebuje poraziť Rumunov, ktorí proti totožným súperom prehrali dvakrát zhodne 1:2.
Slovensko: Hrdina – Mičuda, Kóša, Ujlaky, Kopásek – Halabrín, Oravec, Hollý – Gaži, Jambor (C), Sliacky
Náhradníci: Baláž – Gajdoš, Gríger, Luka, Mišovič, Sauer, Šikula, Šnajder, Szolgai
Rumunsko: Popa (C) – Coubis, Gergely, Danuleasa, Pirvulescu – Pandele, Ciuciulete – Andrei, Radaslavescu, Ilie – Chiritoiu
Náhradníci: Borbei – Andronache, Bodisteanu, Pantea, Popescu, Radu, Sali, Sirbu, Tanasa
Rozhodca: Lukjancukas (Litva).
Druhý polčas sa začne približne o 18:33.
z ihriska odchádza Chiritoiu, prichádza Andronache.
z ihriska odchádza Viktor Sliacky, prichádza Mario Sauer.
z ihriska odchádza Adam Gaži, prichádza Martin Mišovič.
z ihriska odchádza Andrei, prichádza Bodisteanu.
z ihriska odchádza Radaslavescu, prichádza Sali.
z ihriska odchádza Timotej Jambor, prichádza Adam Griger.
z ihriska odchádza Gabriel Halabrín, prichádza Artur Gajdoš.
z ihriska odchádza Ilie, prichádza Sirbu.
z ihriska odchádza Pirvulescu, prichádza Pantea.
z ihriska odchádza Sebastián Kóša, prichádza Jakub Luka.
Slovensko zdoláva Rumunsko gólom Grigera z nadstaveného času, utorkového súpera spozná zajtra – bude to niekto z trojice Izrael, Srbsko alebo Rakúsko.
Do čítania, priatelia! (19:37:02)