FC Košice – Trebišov 2:0 (kon.) | Žilina – Karviná 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 1:2 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovácko – Trenčín 2:0 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 1:5 (kon.) | Podbrezová – Brno 4:2 (kon.) | Ostrava – Zlínsko 7:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:1 (kon.) | Lanžhot – Zlín 0:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
4:2 (3:1)
FC Zbrojovka Brno
sk Sobota 25.06.2022, 14:00 • Červeník, Slovensko • Přípravný zápas

Podbrezová vyhrala v príprave nad Brnom 4:2 – o svojom triumfe rozhodla už v prvom polčase, keď trestala chyby súpera. (15:47:43)

90+1

90
    Záverečnú minútu riadneho hracieho času načneme rohovým kopom Podbrezovej. Slovenský tím sa nikam neponáhľa.

88
    Brno dalo gól! Podbrezová si o gól koledovala už desať minút. Nakoniec prichádza po chaose pred malým vápnom. Kto iný by sa mal zapísať do streleckej listiny, ak nie JAKUB PRICHYSTAL.

87
    Azda do tretice Jakub Prichystal. Český krídelník si našiel miesto pred bránou, hlavičkoval však len do náručia brankára!

85
    Faul hostí v stredovom kruhu. Voľný kop pre domáci tím.

84
    Brno sa snaží a snaží, ale Podbrezová si vedenie ustráži. Hlavičky zo záklonu a navyše pri tiesnení obrancom sa gólom skončia málokedy.

82
    Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje hostí.
    81.

81
    Prichystal nedoráža loptu za brankára Podbrezovej! Ten prv chytil prvý pokus Fouseka a následne i dorážku! Neuveriteľný zákrok!

80
    Horehronci nešetria silami ani za tohto stavu a vysoko napádajú rozohrávku českého protivníka.

78
    Hráč hostí si hľadal pozíciu na polovici súpera. Tú si aj našiel, ale len za cenu faulu.

77
    Brno ukázalo, že ešte zbrane neskladá. Ak by ale Podbrezová inkasovala v záverečnej štvrťhodine trikrát, bola by to malá športová katastrofa.

76
    Ťažko usúdiť, kto sa snažil o hlavičku po centri Texla. Zakončujúci hráč loptu pohladil, ale nie dosť natoľko, aby skončila v sieti!
    75. David MOSES - 4:1

75
    Podbrezová dala gól! Rozobraná obrana Brna, osamotený DAVID MOSES zvyšuje na 4:1 po strele z malého vápna.

73
    Nie, nie, kontaktný gól nepadne ani na začiatku 73. minúty. V tomto momente čakáme na presný zásah zatiaľ najdlhšie v zápase.