Šamorín – Petržalka 1:2 (kon.) | Olomouc – Vyškov 2:3 (kon.) | Liberec – Vlašim 3:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Legia – Salzburg 2:3 (kon.) | Púchov – Třinec 2:3 (kon.)
Podbrezová – KFC Komárno 1:2 (kon.) | Vasas Budapešť – Michalovce 3:0 (kon.) | Ostrava – Zlín 1:1 (kon.)
Pardubice – Příbram 2:1 (kon.) | Trebišov – Prešov 0:1 (kon.) | Slavia – Olympiakos 1:1 (kon.)
FK Teplice
2:3 (1:1)
FK Varnsdorf
Středa 29.06.2022, 11:00 • Modrá u Děčína • Přípravný zápas

Dnešní utkání je u konce. Domácí Teplice překvapivě prohrávají s druholigovým Varnsdorfem 2:3. V úvodu zápasu otevřel skóre po rohovém kopu Elmaghrabi, před poločasem ještě vyrovnal z penalty Dordič. Ve druhém poločase se hosté trefili dvakrát během tří minut. Nejprve se trefil Samko a poté i Schön. Za Teplice pouze korigoval skóre Adigo. Teplice se v dalším utkání setkají už 2.7. s Mladou Boleslaví. Varnsdorf se ve stejný den utká na hořickém stadionu s Hradcem Králové. (12:43:44)

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.

90+1

90
    Varnsdorf už nemá ambici centrovat do vápna, roh rozehrál na krátko a kombinuje okolo vápna.

89
    Ještě jeden roh si rozehrají hostující hráči.

88
    K rozehrávce se postavil Samko, který cpal důrazný míč před branku. Naneštěstí pro hosty si míč nikdo z hráčů nenašel.

87
    Aktivita Varnsdorfu na levé straně nese ovoce. Majer vybojoval standardku pro svůj tým.

86
    Teplice se snažily dopředu dostat dlouhým nákopem. Ten se ale vůbec nepovedl a pro míč si v klidu došel Vaňák.

85
    Zajímavá příležitost Varnsdorfu. Na levou stranu vápna dostal míč Svoboda a střelou na zadní tyčku jen lehce minul teplickou klec.

84
    Teplice kombinují na polovině hřiště, dopředu se moc neženou. Divácky to dnes není nejatraktivnější zápas.

82
    Za vápna si navedl míč domácí Bulmaga a vypálil. Zajímavý pokus na vzdálenější tyčku skončil o kousek vedle branky.

81
    Teplický hráč už je na nohou a vypadá, že bude moci pokračovat v utkání.

80
    Na hrací ploše zůstal ležet tentokrát domácí Procházka.
    78. ADIGO - 2:3

78
    Teplice právě vstřelily branku! Domácí hráči snižují stav. Procházka dostal míč do vápna, kde si ho zpracoval a předložil do dobré střelecké pozice pro RYANA ADIGA, který levačkou přesně uklidil míč k tyčce varnsdorfské branky.

76
    Na hrací ploše se nachází jeden z hostujících hráčů, hra je tak přerušena.

74
    Z hloubky pole chtěl vysunout spoluhráče Nicodem. Příliš dlouhý míč skončil u kopaček brankáře Němečka.

73
    Roh se Teplicím příliš nepovedl a Varnsdorf odvrátil míč do bezpečí.

72
    Rohový kop pro domácí tým.

Ondřej Černý

Branky: 6. Elmaghrabi, 78. Adigo – 45+1. Đorđić, 61. Samko, 64. Schön

FK Teplice: 1. poločas: Grigar – Hora, Kučera, Chaloupek – Křišťan – Urbanec, Čičovský, Trubač, Elmaghrabi – Žák, Čerepkai
    2. poločas: Němeček – Švanda, Dramé, Knapík – Jukl – Procházka, Bulmaga, Žitný, Emmer – Adigo, Vachoušek

Trenér: Jiří Jarošík

FK Varnsdorf: 1. poločas: Šerák – Richter, Zbrožek, Kubista, Pajkrt – Kocourek, Žák – Tanko, Ondráček, Đorđić – Rudnytskyy
    2. poločas: Vaňák – Ludvíček, Kouřil, Nicodem, Heppner – Bláha, Kříž – Schön, Samko, Majer – Svoboda

Trenér: Miroslav Holeňák