Plzeň – Táborsko 3:0 (kon.) | Raków – Wisła Pł. 0:3 (kon.) | Legia – Motor 2:3 (kon.)
FC Košice – Resovia 2:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
Pátek 01.07.2022, 11:00 • Fotbalový stadión Luční, Plzeň-Roudná • Přípravný zápas

Sestava mistrovské Plzně pro druhý poločas byla výrazně úspěšnější než zahajovací jedenáctka a Táborsku dala tři branky. Skóre otevřel krátce po změně stran po Janoškově centru hlavou Trusa, během minuty pak dvě přihrávky Mihálika využili hostující Bezpalec k vlastnímu a domácí Kliment k regulérnímu gólu na 3:0. Viktoriáni jsou tak i po čtvrtém přípravném utkání výsledkově stoprocentní. (12:52:56)

90

90
    Ndiaye přenesl míč pod tlakem krásně křížem do běhu na Trusu, který se v plném běhu kličkou zbavil obránce, ale již mu nezbyly síly na tvrdší zakončení po zemi. Zadražil bez potíží chytá.

89
    Hostující útočník dostal pod tlak Jedličku, který zakopává míč na tribunu.

87
    Plzeňskou akci na pravé straně zhatil útočný prohřešek.

85
    Od brány rozehrává nakrátko nepříliš zaměstnaný brankář Martin Jedlička.
    82. Jan KLIMENT - 3:0

82
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Za minutu vystihl Cadu křížnou přihrávku hostů a hlavou vyslal do sóla Ondřeje Mihálika. Jeho ideální přihrávku napříč vápnem využívá JAN KLIMENT chladnokrevnou placírkou ke zvýšení náskoku.
    81. Michal BEZPALEC vlastní - 2:0

81
    Kliment se pěkně proběhl za táborskou obranu a předal míč do strany Mihálikovi, jehož centr si srazil smolně MICHAL BEZPALEC. Sice míč ještě přes hlavu vykopl, ale dle signalizace pomezního až za brankovou čarou.

79
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko:
    ze hřiště odchází Tusjak, přichází J. Špíchal.
    ze hřiště odchází Kopřiva, přichází Babacar.

78
    Plzeň ztrácí míč v rozehrávce, hosté si třikrát vyměnili přihrávky, ale nikdo z nich se ke střele neodhodlal.

77
    Po útočném faulu hostů rozehráli viktoriáni z vlastní poloviny, ale jen se zahnali do autu.

74
    ze hřiště odchází Svatek, přichází Musenge.

73
    Domácí se museli rychle vracet, aby zneškodnili rychlý přízemní kontr Jihočechů.

71
    Táborští stopeři si poradili s dalekonosným nákopem za cenu dalšího rohu.

69
    Táborsko se ubránilo a dokonce bude vhazovat.

68
    Adam Zadražil přesměroval tvrdou přízemní střelu Jana Klimenta zpoza šestnáctky od své pravé tyče na roh.

66
    Zadražil vyběhl k penaltové značce a centrovaný míč vyboxoval. Následně domácí z druhé vlny nakopávají jen do ochranné sítě.