Česko Red – Slovensko 2:3 (po pr.) | Česko White – Velká Británie 10:1 (kon.)
Slovensko
Pátek 01.07.2022, 16:00 • Polabiny, Pardubice • Alpa European Cup (U16)

Konec zápasu. (17:48:36)

47:41
    Zápas je tak u konce. Já vám děkuji za pozornost a budu se na vás těšit u dalších Onlajnů.

47:41
    Slovensko právě vstřelilo branku a ukončuje zápas. Podařilo se jim postupně přenést míček na druhou stranu, kde PIŠKO zůstal úplně volný a zavěsil přesně nad gólmanovo pravé rameno.

46:55
    Prodloužení už se nese v opatrnějším duchu, ani jeden z týmů už nechce zbytečně riskovat. Vědí, že případný protiútok by mohl zápas zcela ukončit.

45:42

45:01

Česko ve třetí třetině vyrovnalo a zápas i přes velkou porci gólovek na obou stranách míří do prodloužení za remízového stavu 2:2. Přesilovka domácích bude pokračovat formátem 4 proti 3.

45:00

44:59
    Domácí v poslední minutě tlačili, slovenský brankář ale vyrovnaný stav udržel a posílá zápas do prodloužení.

43:42
    Vyloučení v týmu Slovensko:
    Pätoprstý – 2 min., nedovolené bránění.

43:15
    Na druhé straně v úniku ztratil puk těsně před střelou Gajdica.

42:44
    Sedlák se skvělou kličkou dostal přes obránce, střela však skončila v náručí brankáře.

42:01
    Rod se dostal k míčku v mezikruží, ale branku minul.

40:50
    Na hřišti se přiostřuje, ani jeden tým evidentně nechce do prodloužení a snaží se stav utkání zvrátit na svou stranu.

39:58
    Domácí chtějí zápas rozhodnout ještě v základní hrací době a snaží se za každou cenu vstřelit vedoucí branku.

39:30
    Sedlákova střela od půlky vyražena brankářem až nad ochrannou síť.

37:56
    Česko Red právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno! KRÁLŮV gól přináší velice zajímavou koncovku. Asistence: Bez asistence

37:30
    Hra se přelévá ze strany na stranu, pro diváky atraktivní podívaná.

33:43

Lukáš Picek

Branky a nahrávky: 23. Sedlák (Martínek, Rod), 38. Král – 28. Gajdica (Saxa, Králík), 28. Piško (Fiedor, Franek), 48. Piško (Franek, Kalnický)

Česko Red: Koudela (B) (Kočka) – Havlík, Král, Kučera, Martánek, Mikšovský, Palán, Pavlík, Sedlák – Daníček, Jedelský, Kachlík, Kantor, Krbec, Lux, Mikula, Rod, Šlechta, Šmídek, Vela, Žežulka
    Slovensko: Sebestyén (B) (Brštiak) – Pätoprstý, Hanus, Rokos, Kalnický, Králík, Bartok, Semančík – Piško, Mitra, Pavlák, Lašš, Harabín, Cadndrák, Fiedor, Gajdica, Štefaňák, Saxa, Franek, Duľa, Pečner

Rozhodčí: Bartoš, Bogáň