Česko – Slovensko 2:1 (kon.) | Španělsko – Česko 4:3 (1:0 po s.n.)
Česko
2:1 (0:0, 2:1)
Slovensko
Čtvrtek 28.07.2022, 09:10ME v inline hokeji U18

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (10:22:33)

Je dobojováno. Druhá půle přinesla rychlý vstup ze strany Slovenska, když se hned v první minutě prosadil dorážkou vlastní střely Timur Král a český tým musel dotahovat. Povedlo se to v přesilové hře, kdy se zblízka prosadil Václav Komínek. No a české reprezentaci se pak povedl dokonat i obrat ve skóre, když se v 35. minutě pohotově trefil Kryštof Janek a upravil na 2:1. Tento stav vydržel i po závěrečném tlaku Slovenska a mladíci Česka se tak mohou radovat z důležité výhry, která jim nalije sebevědomí do odpoledního duelu proti Španělsku.

39:50
    Hraje se za českou brankou, hráči v bílém se snaží závěr uhlídat.

39:00
    Zapletal se snažil vypíchnout puk soupeři a vydat se do sóla, myšlenka však byla lepší, než samotné provedení.

37:59
    Šučič nemá kudy rozehrát, stále se tak pouze točí okolo červené čáry. Jeho spoluhráči jsou pokrytí.

36:36
    Trochu riskantní rozehrávka před Lequinem, český tým to ale ustál bez úhony.

35:53
    Teď je to na slovenských hráčích, aby se ještě pokusili něco vymyslet. Česká obrana si dává na výpady velký pozor.
    34:53 Kryštof JANEK - 2:1

34:53
    Česko právě vstřelilo branku!
    Český tým otáčí výsledek a jde do vedení! Po průniku na útočnou polovinu přihrál Žmola na brankoviště, kde se pohyboval KRYŠTOF JANEK a sklepl kotouč za Dužka – 2:1! Asistence: Jakub Žmola.

33:46
    Oba celky jsou už v plném počtu, Janek se vrátil do hry.

33:12
    Konečně se Slováci dostali ve své přesilovce ke střele, Sobotkův pokus vyrazil Lequin do rohu.

32:46
    Minuta oslabení českého týmu je pryč, ten odolává.

31:46
    Přesilovka pro Slovensko, dvě minuty za hrubost dostal Kryštof Janek.

30:05
    Šťastný nahodil na branku na teč, ta skončila těsně vedle!

29:35
    Slováci vyhazují až k Lequinovi, střídají a chystají se na další útok českého celku.

28:51
    Rázem se český tým dostal do tempa a je to on, kdo více ohrožuje soupeřovu branku.
    27:54 Václav KOMÍNEK - 1:1