Dukla Praha – Líšeň 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
0:1 (0:0)
SK Líšeň 2019
Pátek 29.07.2022, 17:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Je tu konec úvodního zápasu druhé nejvyšší soutěže. Domácí Dukla na Julisce pod trenérem Petrem Radou prohrála 0:1, když jedinou branku zápasu vstřelil v 90. minutě střídající Renato Elekana. Sledovali jsme velmi průměrné utkání, které moc šancí nepřineslo. Gólová střela Renata Elekany byla totiž jedinou přímou střelou střelou do brankového prostoru za celé utkání. (18:54:39)

90+4

90+4
    Poslední šanci zápasu měl domácí stoper Piroch, který ale po centru do vápna hlavou zamířil jen nad bránu.

90+3
    Martin Zikl zůstal po souboji se Součkem ležet na trávníku a samozřejmě nebude spěchat na nohy.

90+2
    Hráči Dukly jsou zaskočeni a nedaří se jim vytvořit si závěrečný tlak.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Reteno Elekana dostal za svlečený dres po gólu žlutou kartu.

90
    Líšeň právě vstřelila branku!
    V poslední minutě hry se hosté dostávají do vedení. Šumbera parádním centrem z levé strany našel ve vápně nabíhajícího GUYE RETENA ELEKANU a ten jedním přesným dotekem poslal míč za záda bezmocného Čtvrtečky.

89
    Černín nyní hodně zblízka pokřikoval na ležícího Barace a skoro si koledoval o žlutou kartu. Sudí Hocek ale nechává pokračovat ve hře.

89
    Zápas rychle spěje ke svému závěru.

87
    Reteno Elekana hned po vstupu na hřiště zpětnou přihrávkou ve vápně hledal Minaříka, tomu ale balon odkopl Peterka.

86
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Jakub Hodek.

85
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Guy Reteno Elekana.

85
    ze hřiště odchází Adrián Čermák, přichází Václav Minařík.

85
    Nejhlasitější osobou na stadionu je nadále Petr Rada. Ani jeho hlasité instrukce směrem k hráčům ale neznamenají změnu ve skóre.

84
    Opět se pokračuje ve hře. Oba hráči jsou v pořádku.

83
    Pašek se v hlavičkovém souboji tvrdě střetl se Součkem. Oba zůstávají ležet na hrací ploše.

82
    Domácí se snaží o závěrečný nápor. Líšeň ale výborně brání a soupeře k ničemu moc nepouští.