Vyškov – Chrudim 3:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:3 (kon.) | Příbram – Táborsko 1:1 (kon.)
Vlašim – Jihlava 0:2 (kon.)
FK Příbram
1:1 (1:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 30.07.2022, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Domácí fotbalisté měli v úplném závěru zápasu ještě jednu šanci skórovat, ale poslední zakončení se závěrečným hvizdem skončilo nad bránou. To tedy znamená, že dnešní utkání přineslo dělbu bodů. Vše podstatné se stalo v závěrečné pětiminutovce prvního poločasu, když se nejprve po chybě v defenzivě Příbrami prosadil Tolno a následně o minutu později srovnat střelou z dálky Marcel Čermák. Ve druhém poločase byli aktivnější domácí, měli i více střeleckých pokusů, avšak gól nedali a zápas tak končí remízou 1:1. (18:57:02)

90+3

90+3
    Zdá se, že je utkání definitivně u konce a i když se hraje na polovině Táborska, nic důležitého se již nestane.

90+2
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Emmanuel Tolno, přichází Pavel Svatek.

90+1
    Střídání v týmu FK Viagem Příbram:
    ze hřiště odchází Pavel Osmančík, přichází Dominik Vott.
    ze hřiště odchází Adam Petrák, přichází Patrik Švestka.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Michal Bezpalec nyní zatáhl za záchrannou brzdu a také on po faulu na vlastní polovině vidí žlutou kartu.

89
    Zápas spěje ke svému konci. Nyní to vypadá, že utkání skončí remízou 1:1.

87
    Žlutou kartu dostal nyní Jakub Zeronik, který ve snaze vybojovat balon ostře srazil protihráče.

84
    Domácí se dostali již poněkolikáté do zakončení, avšak jejich pokusy jsou nepřesné a gólman Kotek nemá větší problémy.

82
    ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Jan Vokřínek.

81
    ze hřiště odchází Jakub Jeřábek, přichází Lukáš Musil.

80
    Tempo hry se v závěru zvyšuje a oba týmy se snaží hrát hodně aktivně.

79
    Babacar Sy nyní poslal balon na levou stranu na Tolna, ten ale svou slabší nohou poslal balon hodně mimo.

77
    Po následném rohovém kopu se domácí již bez problémů ubránili.

76
    A teď měli dokonce i šanci. Na levé straně měl hodně prostoru Tolno, zpětnou přihrávkou hledal někoho ve vápně a vracející se domácí obránce odvrátil balon jen těsně vedle pravé tyče Melicharovy brány!

74
    Hosté se ale nyní oklepali a jsou konečně na delší dobu u balonu.

72
    Místo šance Táborska přišel rychlý protiútok domácích a dost možná klíčový zákrok zápasu zaznamenal gólman Kotek!

71
    Po delší době se připomněli hosté. A hned po akci po levé straně vybojovali rohový kop.