Dunajská Streda – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Trnava – Podbrezová 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Ružomberok 0:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Neděle 31.07.2022, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 3. kolo

Trnava bola po celý zápas lepším tímom, no doplatila na slabú efektivitu v koncovke. Na úvodný gól Bamideleho v 7. minúte odpovedal v 84. minúte striedajúci Cobnan a spečatil skóre na 1:1. (19:56:47)

90+3

90+3
    Bolaji ťahal Cobnana za dres až tak, že mu ho roztrhol.

90+3
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Kazeem Bolaji).

90+2
    Procházka hľadal prihrávkou vzduchom Bamideleho, ten ale fauloval Bartoša.

90+1
    Paur vo vzduchu fauloval Šikulu v súperovej šestnástke.

90
    Godál urobil chybu, Boateng mu utiekol a išiel sám na bránu, ale ani ju netrafil!

89
    Štefánikov center zakončil hlavou Paur, Ludha nadvakrát dokázal loptu skrotiť.

88
    Trnava vyrazila do protiútoku, Štefánikovu prihrávku si Boateng zle spracoval, Godál odkopáva na rohový kop.

87
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Martin Bukata, prichádza Jakub Paur.

84
    Podbrezová dala gól!
    Trnavčania neboli efektívni, nevyužívali ponúknuté príležitosti a teraz sú potrestaní. Kováčik z hranice vápna našiel výbornou prihrávkou na ľavej strane MOSESA COBNANA, ktorý zvnútra šestnástky prestrelil Takáča.

82
    Kuzma zakončoval v sklze do Takáča, ale bolo to z jasného ofsajdu.

81
    Bamidele sa uvoľnil cez Kováčika, neprešiel ale cez Godála. Rohový kop pre Spartak.

80
    z ihriska odchádza Kristián Koštrna, prichádza Kazeem Bolaji.

80
    Šikula sa okamžite dostal k lopte, no kolmá prihrávka na Cobnana bola pridlhá.

80
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová:
    z ihriska odchádza Daniel Pavúk, prichádza Nicolas Šikula.

78
    Breznaník rozohral štandardnú situáciu od postrannej čiary, center na prednú žrď odvrátil Koštrna. Hostia vhadzujú.

77
    Trnave sa nedarí pridať druhý poisťujúci gól. Podbrezová občas zahrozí rýchlym protiútokom. Všetko je otvorené.

76
    Mikovič si zabehol za obranu, ale poslal privysoký center na druhú stranu šestnástky kde nebol nik.