Polanka n/O – Bílovec 1:2 (kon.) | Lanžhot – Hodonín 0:3 (kon.) | Nový Bydžov – Dvůr Králové 3:1 (kon.)
Trutnov – Ústí n/O 0:4 (kon.)
TJ Sokol Lanžhot
0:3 (0:0)
FK Hodonín
Neděle 31.07.2022, 17:00 • Na Šlajsi, Lanžhot • MOL Cup • Předkolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (18:54:44)

Je dobojováno. Po první vyrovnané půli přišla druhá část klání, ve které Hodonín neměl konkurenci. V rozmezí čtyř minut se prosadili Milan Kadlec s Martinem Holkem a rozhodli o postupu Hodonína do další fáze MOL Cupu. Nutno vyzdvihnout už tradičně skvělou atmosféru, která dnes na jihu Moravy panovala. Jde vidět, že v Lanžhotě místní fotbal milují.

90

90
    Z něho vzešla ještě jedna hlavička do náruče hostujícího gólmana. Nic dalšího už se dnes nestane.

89
    Střídání v týmu TJ Sokol Lanžhot:
    ze hřiště odchází Balážik, přichází Ravas.

88
    Krč byl poslán nedovoleně k zemi, Lanžhot bude mít k dispozici přímý volný kop.

87
    Vypadá to, že domácí už rezignovali na snahu o snížení. Závěr zápasu se nese v hodně vlažném tempu.

84
    Petr Šenk zastavil unikajícího Ondřeje Sukupa jen za cenu nedovoleného zákroku. Může být rád, že z tohoto souboje odešel bez obdržené karty.

82
    Dominik Žúrek včas vyběhl a skočil pod nohy sprintujícího hráče Hodonína. Světlý moment domácího gólmana.

Dnešní utkání sleduje 850 diváků.

80
    ze hřiště odchází Malacka, přichází Mihál.

79
    Utkání už se jen dohrává. Lanžhot se ještě snaží o alespoň čestný zásah, zatím k němu ale má daleko.

77
    Bogdalík zkusil projít mezi dvěma obránci Hodonína. Neúspěšně, nicméně příliš jeho akci nechybělo.

75
    Tým z rodiště Tomáše Garrigua Masaryka zahrával rohový kop. Ten vyústil v obrovský závar před domácí bránou, se kterým si se štěstím nakonec obrana Lanžhota poradila.

74
    Smékal hezkou přihrávkou přenesl hru na pravou stranu. Tam Milan Kadlec nic nevymyslel, přesto Hodonín zůstane na míči.

71
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Langer, přichází Pazdera.

70
    Hodonín právě vstřelil branku! Je rozhodnuto. Jeden z hostujících hráčů zavedl míč na hranici šestnáctky, kde ho přenechal Tomáši LANGEROVI. Jeho přízemní střela zapadla přímo k pravé tyči, tady byl Žúrek bez šance.

68
    Petr Šenk si na nedostatek práce v posledních minutách opravdu stěžovat nemůže. Nutno říct, že si své obranné povinnosti plní poměrně dobře.

66
    Hodonín se už hlavně zaměřuje na defenzívní činnost. Divit se tomu nelze, vedení 2:0 je poměrně pohodlné.