Sokolov – Litvínov 0:3 (kon.) | Kobra – Příbram 2:3 (kon.) | Jastrzębie – Frýdek-M. 3:5 (kon.)
HC Kobra Praha
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
HC Baník Příbram
Čtvrtek 04.08.2022, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • Přípravné zápasy

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou příště! (20:09:03)

V Braníku máme dohráno, do letošní přípravy vstoupila lépe Příbram! Na jihu Prahy byl dnes večer k vidění poměrně pohledný a vyrovnaný souboj, který končí těsným vítězstvím hostujícího celku. Kobra vůbec nepodala špatný výkon, doplatila však na nedůslednost v defenzívě v samotném závěru utkání.

59:37
    Kobra se ještě nevzdává a zkouší štěstí bez brankáře!

59:08
    Ondrík už měl namířeno na střídačku, jenže v tu ránu zamířil Eret do úniku a branický gólman byl nucen se bleskově vrátit mezi tři tyče! Následně hostujícího útočníka vychytal lapačkou.

58:42
    Oddechový čas pro tým HC Kobra Praha.

57:39
    Příbram právě vstřelila branku!
    Jenže Kobra vzápětí chybuje a inkasuje potřetí, vyrovnaný stav nevydržel ani třicet sekund! Procházka našel před brankou úplně volného JOSEFA HASMANA, který z bezprostřední blízkosti zakončil přesně pod víko – 2:3! Asistence: Jakub Procházka, David Zdeněk.

57:10
    Kobra právě vstřelila branku!
    Po svižné akci máme vyrovnáno, zatím to na jihu Prahy dnes vypadá na prodloužení! Po bleskové akci svůj první gól v letošní přípravě vstřelil VÁCLAV ZÍDEK, Šubrt loví ze své klece druhý kotouč – 2:2! Asistence: Dominik Šteiner.

56:33
    Pinkas už se za pomoci spoluhráče a jednoho z členů příbramského realizačního týmu přesunul na nedalekou střídačku, celý incident se obejde bez trestu.

56:33
    Pinkas zůstává po střetu u hrazení ležet na ledě a drží se za hlavu, tohle nevidíme vůbec rádi. Doufejme, že hostující forvard bude v pořádku.

55:26
    Příbram je v plném počtu, Kobra má na vyrovnání jen čtyři a půl minuty. Do útoku zajíždí Míšek.

54:22
    Pražané se znovu usadili v útočném pásmu, zatím je k vidění jen dlouhá série přihrávek.

53:36
    Ale pozor, Baník se ve vlastním oslabení prosazuje a šest a půl minuty před koncem základní hrací doby se vrací do vedení! Na hattrick si přesným zakončením zadělal JAKUB PROCHÁZKA – 1:2! Bez asistence.

53:13
    Na listinu trestaných hráčů se zapisuje Vojtěch Matějka (PRI), a to za podrážení.

52:55
    Dění se po konci oslabení přelilo na druhý konec plochy, Kobra nepříjemně tlačí na Šubrta.

51:41
    Míšek bude za malou chvíli vysvobozen. Braničtí jsou zamčeni na své polovině, nápor Baníku se ale dosud obešel bez pořádných střeleckých šancí.

50:48
    Kobra si i tentokrát v oslabení počíná exemplárně, Příbram ovšem tentokrát působí o něco nebezpečnějším dojmem. Uvidíme, jestli z tohohle mraku zaprší.

50:19
    Zdeněk přihrávkou podél modré čáry vybídl k zakončení Ereta, který ale nastřelil jen ochrannou síť.

49:50
    Pražané si znovu zbytečně komplikují život, dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Robin Míšek (KOB).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 37. Šteiner (Kolda), 58. Zídek (Šteiner) – 7. J. Procházka (Eret, Hasman), 54. J. Procházka, 58. Hasman (J. Procházka, Zdeněk)

HC Kobra Praha: Sochůrek (30. Ondrík) – Šteiner, Svach, Ženíšek, Holý, Brůna, Němeček, Šesták – Zídek, Kolda, Novák, Petrák, Martínek, Labuzík, Mucha, Slavíček, Bláha, V. Procházka, Míšek.
    Trenér: Miloslav Šeba.

HC Baník Příbram: Šorf (30. Šubrt) – Vinš, Strnad, Hlaváček, Havlín, Zdeněk, Rudovský, J. Matějka – Hasman, J. Procházka, Eret, Kraus, Pinkas, Furch, V. Matějka, Novotný, Beneš.
    Trenér: Pavel Marek.

Rozhodčí: Zeliska – Hlinka, Maňák.