Larnaka – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.) | Malmö – Dudelange 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Slovácko 3:0 (kon.)
Maribor – Helsinki 0:2 (kon.) | Linfield – Curych 0:2 (kon.) | Shamrock – Shkupi 3:1 (kon.)
Olympiakos – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Olympiakos Pireus
1:1 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
sk Čtvrtek 04.08.2022, 21:00 • Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Belasí siahali na víťazstvo, po góle Greena zo 63. minúty vyhrávali 1:0, no Olympiakos vyrovnal v 86. minúte zásluhou striedajúceho El-Arabiho. Do odvety je všetko otvorené, škoda ale, že Slovan nedokázal streliť viac gólov, nakoľko Olympiakos vôbec nepodal ideálny výkon. (22:57:00)

90+6

90+5
    Slovan vpredu dlho loptu nepodržal a domáci sú aktívni. Pas Randjelovica však nebol presný.

90+4
    Center Valbuenu hlavičkoval Abena, následne po ďalšej hlavičke sa lopty zmocnil Chovan.

90+3
    Po faule na Rodriguesa bude Olympiakos zahrávať priamy kop.

90+3
    Hrá sa pred pokutovým územím Slovana.

90+2
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
    z ihriska odchádza Čakvetadze, prichádza Čavrič.

90+1
    z ihriska odchádza Kucka, prichádza Agbo.

90
    Čakvetadze mal pred sebou otvorený priestor, následne spoza Sokratisa strieľal po zemi k pravej žrdi, ale jeho koncovke chýbala razancia.

89
    Kuckov výborný center na Ramíreza, ktorý si nabehol do šestnástky, v stopercentnej šanci trafil Vaclíka!

88
    Opäť roh, opäť Valbuenov center do toho istého priestoru, tentokrát ale smerovala hlavička vedľa pravej žrde.
    86. Youssef EL-ARABI - 1:1

86
    Olympiakos dal gól!
    Veľká škoda, v posledných minútach sa Slovan zatiahol a inkasuje po rohovom kope. Center Valbuenu hlavičkoval na malom vápne nebránený YOUSSEF EL-ARABI.

85
    z ihriska odchádza Zmrhal, prichádza Medveděv.

84
    Ramírez zakončoval sám z diaľky, veľmi nepresne.

83
    Slovan dlhšie drží loptu, chcelo by to pridať ešte jeden gól.

82
    z ihriska odchádza Barseghjan, prichádza Ramírez.

82
    Valbuenov center do pokutového územia bol našťastie neadresný.

80
    Čakvetadze sa výborne zbavil Sokratisa a centroval na Pauscheka, ten v pokutovom území tesne na loptu nedosiahol.