RFS Riga – Hibernians 1:1 (kon.) | KuPS – Young Boys 0:2 (kon.) | Trnava – Raków 0:2 (kon.)
Paide – Anderlecht 0:2 (kon.) | Soligorsk – Kluž 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Škendija 1:1 (kon.)
Viking FK – Sligo Rovers 5:1 (kon.) | Lillestrøm – Antverpy 1:3 (kon.) | CSKA Sofia – St Patrick´s 0:1 (kon.)
APOEL – Kyzylžar 1:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Aris Soluň 2:0 (kon.) | Molde – Kisvárda FC 3:0 (kon.)
Neftçi Baku – Rapid 2:1 (kon.) | Slavia – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Hamrun – Levski 0:1 (kon.) | FC Ballkani – KÍ Klaksvík 3:2 (kon.) | Lugano – Beer Ševa 0:2 (kon.)
Čukarički – Twente 1:3 (kon.) | Vaduz – Konyaspor 1:1 (kon.) | Sepsi – Djurgården 1:3 (kon.)
Brøndby – Basilej 1:0 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Breidablik – Başakşehir 1:3 (kon.)
Fehérvár – CS Petrocub 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Tobol Kostanaj 1:0 (kon.) | Hajduk Split – Guimarães 3:1 (kon.)
Dundee – Alkmaar 1:0 (kon.)
RFS Riga
1:1 (0:1)
Hibernians FC
Čtvrtek 04.08.2022, 18:00 • Daugava (Riga) • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo
    Oslabení Hibernians zapsali v Rize skvělý výsledek

Riga s oslabenými Hibernians prohrávala a dlouho to vypadalo na blamáž. Teprve pět minut před koncem odvrátil ostudu Šarić, jenž svému týmu zařídil aspoň remízu. (20:06:09)

Držení míče: 58% : 42%.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:9.

90+5

89
    Střídání v týmu Hibernians FC:
    ze hřiště odchází Apap, přichází Fonseca.

87
    Žlutá karta pro tým Hibernians FC (Kone).
    85. Tomislav ŠARIĆ - 1:1

85
    RFS Riga právě vstřelila branku!
    Pět minut před koncem řádné hrací doby je srovnáno! Autorem branky je TOMISLAV ŠARIĆ.

83
    ze hřiště odchází Muritala, přichází Groothusen.

83
    ze hřiště odchází Degabriele, přichází Kristensen.

80
    Žlutá karta pro tým RFS Riga (Šarić).

77
    Střídání v týmu RFS Riga:
    ze hřiště odchází Fjodorovs, přichází Stuglis.

59
    ze hřiště odchází Vella, přichází Attard.

56
    ze hřiště odchází Rakels, přichází Kouadio.

50
    Petr Mareš (RFS Riga) neobstál při pokutovém kopu! Velká škoda pro rodáka z Plané u Tachova.

49
    Žlutá karta pro tým Hibernians FC (Soares).

46

Vyloučení Thaylora z 26. minuty Hibernians nepoložilo. Naopak. Maltský tým se ještě více semknul a na konci poločasu nečekaně překlopil misky vah na svou stranu. Tenhle zápas bude hodně zajímavý!

Lukáš Jasoněk

Branky: 85. Šarić – 39. Vella (Muritala)

Karty:   29. Zjuzins (RFS), 36. Santana (RFS), 80. Šarić (RFS) – 11. Thaylor (HBF), 29. Vella (HBF), 42. Diakite (HBF), 49. Soares (HBF), 87. Kone (HBF)   26. Thaylor (HBF)

Neproměněná penalta: 50. Mareš (RFS), brankář Kone zneškodnil

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:9.
    RFS Riga: Šteinbors – Jatta, Jagodinskis, Lipušček – Rakels (56. Kouadio), Panić, Šarić (K), Mareš – Zjuzins (34. Fjodorovs, 77. Stuglis), Santana – Ilić.
    Náhradníci: Černiauskas. Nerugals – Maksimenko, Kouadio, Stuglis, Fjodorovs, Friesenbichler, Dubra, Cvetković, Zaleiko.

Trenér: Viktors Morozs.

Hibernians FC: Kone – Thaylor, Soares, Llerna, Apap (89. Fonseca), Gabri – Degabriele (K) (83. Kristensen), Diakite, Vella (59. Attard), J. Grech – Muritala (83. Groothusen).
    Náhradníci: Haber – Chukunyere, Fonseca, Attard, Groothusen, Kristensen, Z. Grech, Mensah, Zerafa, Ohaka.

Trenér: Andrea Pisanu.

Rozhodčí: Nuza – Berisha, Selimaj (všichni Kosovo).
    Čtvrtek 11.08.2022
    Hibernians - RFS Riga 1:3

Branky: 70. Grech (pen.) – 45. Mareš (pen.), 78. Ilič (Santana), 87. Ilič (Panič)

Karty:   51. Grech (HBF), 63. Vella (HBF), 90+5. Muritala (HBF) – 53. Mareš (RFS), 56. Kouadio (RFS), 82. Jatta (RFS), 90+3. Vlalukin (RFS)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:14.