Karviná – Vlašim 3:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc B 1:1 (kon.) | Opava – Dukla Praha 3:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Pátek 05.08.2022, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Začátek duelu vyšel lépe Jihlavě, když již ve třetí minutě otevřel skóre Lukáš Zoubele. Brzké vedení ale Vysočinu spíše ukolébalo. Hosté se dočkali v poslední minutě prvního poločasu zaslouženého vyrovnání zásluhou Filipa Uriči. Druhý poločas již branku nenabídl, ale oba celky měly po jedné velké šanci, ale zůstalo jen u ní. (19:58:12)

Druhé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Oba celky si do tabulky přípíši po jednom bodu. Na svém kontě tak mají oba týmy čtyři body.

90+3

90+3
    Jakub Selnar posílal z levé strany centr do vápna, ale Mame Tall se k hlavičce nedostal.

90+2
    Hosté budou na polovině hřiště na levé straně vhazovat.

90+1
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jakub Fabiánek, přichází Daniel Grygar.

90
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

89
    Hosté mohli nyní duel rozhodnout ve svůj prospěch, nejdříve skončila střela na tyči a vzápětí před dorážejíícm Matějem Mikulenkou včas vyběhl Adam Jágrik a vrhnl se mu pod nohy.

87
    Z levé strany se pokusil o střelu Fares Shudeiwa, ale jeho projektil se mezi tři tyče nevešel.

Dnešní utkání sleduje 478 diváků.

86
    Vysočina se snaží v závěru zápasu rozhodnout, v posledních desítkách vteřin je aktivnějším týmem.

85
    Jakub Selnar ale neposlal do vápna přesný centr, poblíž rohového praporku na levé straně tak budou vhazovat hosté.

85
    Domácí po faulu hostí zůstanou u míče.

84
    Mame Tall se ve vápně pokusil sklepnout míč pro své spoluhráče, ale nezadařilo se.

82
    Domácí mohli jít do vedení, Radek Křivánek se dostal s míčem až do vápna, položil si i gólmana Trefila, ale jeho střela nakonec skončila těsně vedle.

80
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Miroslav Tureček, přichází Fares Shudeiwa.

80
    Michal Galus posílal z levé strany centr do vápna, ale svého spoluhráče našel až mimo hřiště.

78
    Michal Galus rozehrál z pravé strany rohový kop, zpoza vápna se ke střele dostal Adam Bednár, ale jeho pokus šel vysoko nad.