K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 1:6 (kon.) | Davos – Salzburg 2:1 (kon.)
Ukrajina – Vítkovice 4:2 (kon.) | Třinec – K. Vary 5:0 (kon.) | HS Riga – HC Slovan 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Salzburg 0:5 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:3 (kon.) | Třinec – Davos 1:3 (kon.)
HS Riga – Ukrajina 6:5 (2:0 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 05.08.2022, 13:30 • Werk Arena, Třinec • President Cup

59:46
    V závěru zápasu máme zde ještě jedno vyloučení. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen karlovarský Matěj Zeman.

55:16
    Další přesilovka pro Oceláře. Karlovarští zbytečně faulují. Hynek zahákoval na útočné modré třineckého hráče a zajistil domácím dvouminutovou přesilovku.

51:28
    Zahejský v obranném pásmu poslal zápasnickým chvatem na led Pohludku a jede si odpočinout na trestnou lavici. Přestupek: držení.

47:50
    Rozhodčí vylučují karlovarského Matyáše Malého na dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku.

43:37
    Po souboji mezi Bláhou a Zemanem se bude vylučovat. Třinecký hráč přišel o přilbu. Bláha byl vyloučen za hrubost a Zeman za podrážení. Oba týmy hrají ve čtyřech.

38:41
    Po zákroku Holuba na Zahejského si Karlovarští zahrají dvojnásobnou přesilovku. Třinecký hráč byl vyloučen na dvě minuty za napadení.

38:01
    Hebar přišel na modré čáře o puk a Zahejský se chystal do brejku, jenže byl třineckým hráčem faulován. Karlovy Vary si zahrají přesilovku, Andrej Hebar vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:21
    Urbánek byl faulován Čihařem, následně se puk dostal do levého kruhu k Hebarovi, který vystřelil pod horní tyč. Brankář Psohlavec puk vyrazil do ochranné sítě. Vojtěch Čihař byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

25:41
    Střelec druhého gólu Šimon Pohludka sekl pronikajícího Šimona Šilhana a nabídl soupeři dvouminutovou přesilovku.

22:08
    Třinec jde poprvé do čtyř. Na dvě minuty je vyloučen Robin Švančara za vražení na hrazení.

15:47
    Oceláři si zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za hrubost byl vyloučen Matyáš Bálek, když po odehrání kotouče zajel do Draveckého.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 2. Švančara (Barna), 25. Pohludka (Bláha, Dravecký), 43. Švančara (Solowski, Pohludka), 50. Weiss (Švančara, Pohludka), 53. Švančara (Barna)

HC Oceláři Třinec: Milota (Skácel) – Dravecký, Holub, Byrtus, Mrtka, Solowski, Čmiel, Martiňák – Barna, Hebar, Švančara, Granečný, Krišica, Murín, Bláha, Mikula, Pohludka, Urbánek, Weiss, Hladoník, Sajdok.
    Trenér: Malík.

HC Energie Karlovy Vary: Psohlavec (Oršulák) – Cipko, Malý, O. Postl, D. Postl, Hynek, Pelikán, Dyk – Holejšovský, Bálek, Pastor, D. Šilhan, Zahejský, Zeman, Váňa, Šuma, Mikeš, Čihař, Poizl, Š. Šilhan, Wardas.
    Trenér: Andrys.