K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 1:6 (kon.) | Davos – Salzburg 2:1 (kon.)
Ukrajina – Vítkovice 4:2 (kon.) | Třinec – K. Vary 5:0 (kon.) | HS Riga – HC Slovan 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Salzburg 0:5 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:3 (kon.) | Třinec – Davos 1:3 (kon.)
HS Riga – Ukrajina 6:5 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HS Riga
6:5 (2:1, 1:3, 2:1)
Ukrajina
Pátek 05.08.2022, 19:15 • Mini Werk Arena, Třinec • President Cup

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (21:18:08)

Dnešní utkání je u konce. Dva body za výhru po nájezdech si z něho překvapivě odnáší tým Rigy, který tak vyhrává i svůj dnešní druhý zápas. Domácí vedli od první třetiny, v té druhé o svůj náskok přišli, ale proti aktivnějšímu soupeři nakonec dokázali ještě v závěru třetí třetiny vyrovnat a vynutit si nájezdy, ve kterých byli jasně lepší a dalo by se říci, že i šťastnější. Vítěznou branku vstřelil v samostatných nájezdech Auzinš.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HS Riga.

Samostatné nájezdy začínají.

Třetí třetinu ovládl o jednu branku tým Rigy. Vzhledem k tomu, že základní část skončila 5:5, tak zápas putuje přímo do samostatných nájezdů.