Chrudim – Příbram 3:0 (kon.) | Táborsko – Slavia B 1:1 (kon.) | Líšeň – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Prostějov – Třinec 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (3:0)
FK Varnsdorf
Sobota 06.08.2022, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

36
    Líšeň právě vstřelila branku! Tak to už je kanonáda a i velká smůla pro hosty. Standardka proletěla přímo do vápna, kde se po několika odrazech dostala až k PAVLU VANDASOVI a ten dovršil za šest minut čistý hattrick. S ničím se dlouho nepáral a pumelicí překonal Vaňáka.

30
    Líšeň právě vstřelila branku! A pak že nepadají. PAVEL VANDAS během minuty dává další gól do sítě bezmocného Vaňáka. Ten jen sledoval, jak si jeho obrana neví rady, v rozehrávce udělala velkou hrubku. Tak to brankář zkusil vyběhnutím proti míči, ale autor dnešní druhé trefy jej krásně přeloboval – 2:0.

29
    Líšeň právě vstřelila branku! A je tu úvodní gól dnešního zápasu. Matocha na velkém vápně poslal kolmou přihrávku za obránce a všudybyl PAVEL VANDAS si tváří v tvář brankáři Vaňákovi dokázal poradit. Poslal míč po zemi pod jeho tělem a Brňané vedou 1:0.