Fulham – Liverpool 2:2 (kon.) | Bournemouth – Aston Villa 2:0 (kon.) | Leeds – Wolverhampton 2:1 (kon.)
Newcastle – Nottingham 2:0 (kon.) | Tottenham – Southampton 4:1 (kon.) | Everton – Chelsea 0:1 (kon.)
Leeds United
2:1 (1:1)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 06.08.2022, 16:00Anglická Premier League • 1. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas. Hosté šli do vedení, trefil se Podence, následně srovnal Rodrigo. Rozhodující branka byla vlastní, do své branky si míč srazil Rayan Aït-Nouri. Body zůstávají v Leedsu. (18:01:43)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:9.

90+5

90+3
    Žlutá karta pro tým Leeds United (Tyler Adams).

90+3
    Volný kop budou rozehrávat hosté. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+2
    Hostující fotbalisté se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Max Kilman však finální přihrávku pokazil.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Mnoho fotbalisté krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Dostáváme se do finální fáze zápasu.

87
    Wolverhampton rozehrává na útočné polovině, Pedro Neto rychle rozehrál, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče.

86
    Domácí hráči se po sérii střídání pokouší usadit se na útočné polovině. Zatím ale United nedokázali zakončit.

85
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
    ze hřiště odchází Hwang Hi-čchan, přichází Chem Campbell.

84
    Střídání v týmu Leeds United:
    ze hřiště odchází Patrick Bamford, přichází Joe Gelhardt.
    ze hřiště odchází Brenden Aaronson, přichází Crysencio Summerville.

83
    Ilan Meslier bude rozehrávat od své branky.

83
    Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku. Max Kilman vyskočil nejvýše, jeho zakončení ale míří nad branku.

81
    Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale k zakončení se tým nedostal. Následně se rychle otočil, ale ani domácí neuspěli.

81
    Dostáváme se do posledních deseti minut hry ve druhém poločase.

80
    Jack Harrison výborně odcentroval před branku, následně hlavičkoval na druhé tyči Patrick Bamford, ale jeho pokus skvěle vytáhl brankář.

79
    Jack Harrison vybojoval důraznou hrou autové vhazování. Pascal Struijk následně uvedl balon do hry. Domácí Leeds pokračuje v dobré hře na polovině soupeře.

Jan Prošek

Branky: 24. Rodrigo (Harrison), 73. Aït-Nouri (vla.) – 6. Podence (Hwang Hi-čchan)

Karty:   20. Harrison (LDS), 90+3. T. Adams (LDS)

Leeds United: Meslier – Kristensen, Llorente, Koch, Struijk – Roca (73. S. Greenwood), T. Adams – Harrison, Rodrigo (65. Klich), Aaronson (84. Summerville) – Bamford (84. Gelhardt).
    Náhradníci: Klaesson – Hjelde, Drameh, Gyabi, Gray.

Wolverhampton Wanderers: Sá – Castro, Collins, Kilman, Aït-Nouri – Dendoncker, Neves – Podence, Gibbs-White, Neto – Hwang Hi-čchan (85. Campbell).
    Náhradníci: Šarkić – Mosquera, Boly, Coady, Cundle, Ronan, Bueno, Hodge.

Rozhodčí: Roberts Jones – Lee Betts, Ian Hussin. VAR: Jarred Gillett