B. Bystrica – Ružomberok 2:3 (kon.) | Z. Moravce - Vráble – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
konec
MFK Dukla Banská Bystrica
2:3 (2:0)
MFK Ružomberok
sk Sobota 06.08.2022, 18:00 • Štiavničky, Banská Bystrica • Slovenská Fortuna liga • 4. kolo
Předzápasové kurzy
   
  86
  Ružomberok dal gól!
  Martin Regáli vošiel do šestnástky, kde jeho strelu z otočky ešte Pišoja zablokoval, ale akcia pokračovala a práve cez tohto bek Dukly sa uvoľnil MARKO KELEMEN tak, že spred päťky to trafil do rohu bránky. Fantastická otočka za trinásť minút v podaní MFK.
   
  76
  Ružomberok dal gól!
  JÁN MASLO po góle z penalty proti Podbrezovej premieňa penaltu aj v súboji s ďalším nováčikom. Kopol to po trávniku presne k žrdi a aj keď Matúš Hruška trafil stranu, guľatý nezmysel skončil v sieti.
   
  73
  Ružomberok dal gól!
  Tento zásah už ale platiť bude. Marko Kelemen nabral rýchlosť, dostal sa do šestnástky a v snahe ešte prihrať pred bránku trafil nohu MARIÁNA PIŠOJU, ktorý si zrazil loptu do vlastnej siete. Hostia sú späť v hre o body.
   
  37
  Banská Bystrica dala gól!
  ĽUBOMÍR WILLWÉBER získal odrazenú loptu pred šestnástkou hostí. Posunul si ju a krásne trafil k žrdi, kam Tomáš Frühwald nedočiahol.
   
  3
  Banská Bystrica dala gól!
  Lukáš Migaľa poslal sprava výborný center medzi obrancov na zadnú žrď, kde ostal nepokrytý DAVID DEPETRIS. Ten hlavičkou zblízka strieľa už svoj tretí gól v tomto ročníku.

  Matej Kubove

  Branky: 3. Depetris (Migaľa), 37. Willwéber – 73. Pišoja (vla.), 76. Maslo (pen.), 86. Kelemen

  Karty:   68. Záhumenský (BBY), 75. Kupčík (BBY), 89. Ľupták (BBY) – 63. Maslo (RUZ), 87. Kelemen (RUZ)


  MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Migaľa, Kupčík, Prikryl, Záhumenský – Slávik (54. Pišoja), Ľupták, Faško (66. Richtárech), Willwéber (83. Franko), Polievka (C) – Depetris (66. Mazan).
  Náhradníci: Baláž – Uhrinčať, Slaninka, Hanes.

  Trenér: Michal Ščasný

  MFK Ružomberok: Frühwald – Fabiš (66. Morong), Maslo (C), Mojžiš (46. Malý), Selecký (71. Madleňák) – Luterán (66. Kelemen), Lichý – Rakyta (46. Halabrín), Tučný, Regáli – Gerec.
  Náhradníci: Ťapaj – Mrva, Macejko, Dopater.

  Trenér: Peter Struhár

  Rozhodčí: Dzivjak – Štofik, Straka – Dohál

  Diváci: 3528