Pardubice – Sparta 5:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 6:1 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:4 (kon.)
Liberec – Pardubice 1:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:3 (1:3 po s.n.)
konec
HC Olomouc
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 06.08.2022, 11:00 • enteria arena, Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)
Partner:
   
  42:10
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Havel – 2 min., napadení.
   
  39:25
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Tomeček – 2 min., vysoká hůl.
   
  38:41
  Olomouc právě vstřelila branku! Olomouc vstřelila další branku v oslabení. V tomto zápase již třetí. MICHAL TOMEČEK nevzdal honbu za vyhozeným kotoučem, obral o něho obránce Liberce a poté si pohrál i s brankářem. Olomouc už tak vede 6:1. Bez asistence.
   
  37:20
  Gól Liberce není uznán kvůli stejnému provinění, které přesunulo hru do středního pásma. Hráč v brankovišti.
   
  36:48
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Fasner – 2 min., faul loktem.
   
  34:14
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Havel – 2 min., napadení.
   
  28:38
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Pigl – 2 min., nedovolené bránění.
   
  28:10
  Olomouc právě vstřelila branku! Bleskurychle využitá přesilovka Olomouce. Střelou po zemi překvapil MATYÁŠ FASNER brankáře Petříčka, kterému puk projel vedle položeného betonu. Asistence: David Stratil.
   
  28:00
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
  Jakubec – 2 min., faul kolenem.
   
  26:52
  Liberec právě vstřelil branku! Liberec nakonec ale využívá svou přesilovku. Po velkém zmatku v brankovišti dostal puk za záda Nowaka LUKA VODLAN. Asistence: Petr Przybyla, Mikuláš Jenčovský
   
  25:25
  Olomouc právě vstřelila branku! Další branka v oslabení. VÁCLAV KOČÍ ujel společně s Michalem Tomečkem a společně vstřelili branku na 4:0. Asistence: Michal Tomeček.
   
  24:55
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Adam – 2 min., podrážení.
   
  19:50
  Krásná akce Liberce. Nejprve si Liberečtí předali puk na červené čáře, poté přišla nečekaná a rychlá přihrávka do jízdy na modrou čáru. Z toho byl brejk, který však Nowak dokázal zlikvidovat. V zápětí došlo k výměně názorů, rozhodčí jsou zatím v klidu.
   
  16:18
  Olomouc právě vstřelila branku! A vidíme dnes už druhou branku v oslabení. Puku se na obranné modré čáře zmocnil MICHAL TOMEČEK a z levé strany navzdálenější tyč nedal Petříčkovi šanci. Olomouc už tedy vede 3:0. Bez asistence.
   
  14:50
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Fasner – 2 min., podrážení.
   
  13:35
  Olomouc právě vstřelila branku! Velká chyba Petříčka v brance Liberce. Jednoduchou střelu PATRIKA JANECHA se snažil na vyrážečce přikrýt lapačkou, jenže puk mu odskočil, přeletěl mu rameno a skončil v brance Liberce. Olomouc se tak jednoduše dostala ke druhému gólu. Asistence: Marek Matašovský
   
  10:50
  Olomouc právě vstřelila branku! Nepřehlednou situaci před brankou Liberce vyřešil dorážkou JAKUB BELAN. Ten doklepl za záda bezmocného Petříčka puk po střele Marka Matašovského, který si tak připisuje asistenci na vedoucí brankou Liberce. Asistence: Marek Matašovský.
   
  04:39
  Vyloučení v týmu HC Olomouc:
  Stratil – 2 min., podrážení.
   
  01:25
  Před libereckým brankářem se zjevil Michal Tomeček. Na brankáře Petříčka si ale nepřišel.

  Tomáš Jirsa

  Branky a nahrávky: 11. Belan (Matašovský), 14. Janecha (Matašovský), 17. Tomeček, 26. Kočí (Tomeček), 29. Fasner (Stratil), 39. Tomeček – 27. Voldan (Przybyla, Jenčovský)


  HC Olomouc: Nowak (Frgál) – Stratil, Panáček, Kočí, Sedláček, Drábek, Compel, Cekr – Ruda, Kučera, Fasner, Janech, Tomeček, Havel, Matašovský, Adam, Belan, Kuchta, Pigl
  Trenér: Beran

  Bílí Tygři Liberec: Petříček (Krátký) – Meisel, Culek, Patzelt, Ehrenberger, Jakubec, Várady, Pérez – Jenčovský, Matas, Vološín, Jansa, Fiala, Hois, Bačkovský, Lysoněk, Przybyla, Vodlan, Kofroň, Hrabčák.
  Trenér: Lobo

  Rozhodčí: Kratochvíl, Kiss, Obr