Zbuzany – Králův Dvůr 3:3 (kon.) | Vltavín – Domažlice 1:2 (kon.) | Sokolov – Plzeň B 0:2 (kon.)
Č. Budějovice B – Písek 0:2 (kon.) | Přeštice – Motorlet 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Bohemians B 2:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:0 (1:0)
Bohemians Praha 1905 B
Sobota 06.08.2022, 18:00Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

Je tu konec! Karlovarští do nového ročníku vstupují vítězně. I ve druhém poločase měli herní převahu a tahali za delší konec. Nakonec jejich nátlak vyústil v penaltu, kdy jeden z Klokanů zahrál ve vlastní šestnáctce rukou. Václav Vyleta následný pokutový kop nekompromisně proměnil. Klokani se ještě snažili klepat na dveře, k ničemu to ale nevedlo, a tak jedou domů s prázdnou. (19:56:06)

90+2

90+2
    Sešívaní vhazují na vlastní polovině, nikdo se do ničeho příliš nehrne.

90+1
    Klokani se snaží uspět dlouhými nákopy dopředu, to se jim ale nedaří.

89
    Sudí se rozhodli nastavit dvě minuty navíc.

88
    Hostům se stále nedaří nic vymyslet, navíc se vhazování na půli hřiště ujímají Sešívaní.

87
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Těšínský, přichází Stupka.
    ze hřiště odchází Panc, přichází Janovský.

84
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Mašata, přichází Gabriel.
    ze hřiště odchází Matoušek, přichází Černý.

83
    Přesně tohle je pro Slavii ideální průběh, drží hru na útočné polovině a soupeře k ničemu nepouští.

82
    Ani z rohového kopu to hostům nejde, obránci domácích si s ním poradili a vysouvají hru na druhou stranu.

79
    Jan Koutský to zkusil zpoza vápna, mířil ovšem vysoko nad.

77
    Pavel Stařík při pokusu o odkop přesně trefil obličej Patrika Valy, který se následně sesunul na trávník. Sudí pochopitelně hru přerušují.

76
    Nedaří se jim však přesně vystřelit.

75
    Klokani také nezahálí a mají velkou chuť na kýženou trefu.

73
    Teď ale zaveleli k brzkému útoku a k hlavičce se dostal Pavel Stařík, míč odrazil jeden ze stoperů do zámezí a Slavii čeká roh.

73
    Domácí se do ničeho nepouští a zbytečně neriskují.

72
    ze hřiště odchází Mareš, přichází Temelkovski.

69
    Karlovarští nyní kontrolují hru na půli hřiště a nepouští soupeře k jejich vápnu.