Augsburg – Freiburg 0:4 (kon.) | Bochum – Mohuč 1:2 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 3:1 (kon.)
Union Berlín – Hertha 3:1 (kon.) | Wolfsburg – W. Brémy 2:2 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 1:0 (kon.)
FC Augsburg
0:4 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 06.08.2022, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 1. kolo

Ve druhém poločasu bylo vidět od začátku vysoký rozdíl v kvalitě obou soupeřů. Jediný rozdíl byl v tom, že SC Freiburg začal své šance proměňovat! Ve 46. minutě hlavou Gregoritsch, o dvě minuty pozdjěi uspěl pěknou trefou rovnou z přímého kopu Grifo. Pěkná trefa Sallaie nebyla nakonec uznána pro aktivní hru jeho spoluhráče v ofsajdovém postavení. Po hodině hry se trefil pravačkou Ginter a účet utkání uzavřel Doan! Augsburg ukázal velký marast, Freiburg naopak naznačil v úvodu sezóny solidní formu. Mějte hezký zbytek sobotního dne. (17:27:18)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:13.

90

90
    Rozhodčí se rozhodl neprodlužovat agónii Augsburgu a nenastavil ani vteřinu i přes mnohá střídání a čtyři branky plus jedné neuznané.

89
    Augsburg čeká v příštím kole Bayer Leverkusen, kde bude tento tým muset podat úplně jiný výkon jinak si odveze minimálně "bůra".

88
    Ani tento ostrý zásah hráče Augsburgu nebude oceněn žlutou kartou.

87
    Statická hra Augsburgu bez pohybu, rozhodně nemůže překvapit konsolidovanou obranu dnešního soupeře.

86
    S velkou lehkostí trápí hráči Freiburgu defenzivní řady Augsburgu.

84
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Iago, přichází Robert Gumny.

Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Kiliann Sildillia, přichází Hugo Siquet.

83
    Po centru z přímého kopu se míč po několika odrazech dostal od hráče Freiburgu za koncovou čáru.

82
    Ricardo Pepi se sice v pokutovém území opřel do míče, ale jeho střela končí pouze vysoko nad břevnem branky Freiburgu.

81
    ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Noah Weisshaupt.

80
    Hra je přerušena a proto může dojít k dalšímu střídání.

78
    Freiburg právě vstřelil branku!
    A Augsburg je opravdu zralý na vhození ručníku do ringu! Petersen zabojoval před pokutovým územím, obránce soupeře posunul míč na RICA DOANA, který pohotově zakončil – 0:4!

77
    Jensen nebyl při svém pokusu o zakončení úspěšný.

76
    ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Daniel-Kofi Kyereh.
    ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Nils Petersen.

75
    ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Ricardo Pepi.

74
    Grifo skvěle vyzval Sallaie za obranou soupeře ke skórování, ten v tísní musel zakončovat levou nohou a nechal tak vyniknout zasahujícího brankáře Gikiewicze!

73
    Tempo hry upadlo do podprůměru a chystá se další hromadné střídání.

Rostislav Králik

Branky: 46. Gregoritsch (Sildillia), 48. Grifo, 61. Ginter (Gregoritsch), 78. Doan

FC Augsburg: Gikiewicz – Bauer, Gouweleeuw (C), Uduokhai – Caligiuri (59. Pedersen), Gruezo, Rexhbecaj (75. Pepi), Iago (84. Gumny) – Maier, Hahn (59. Jensen) – Demirović (59. Niederlechner).
    Náhradníci: Klein – Winther, Framberger, Malone.

Trenér: Enrico Maassen

SC Freiburg: Flekken – Günter (C), Lienhart, Ginter, Sildillia (84. Siquet) – Höfler, Eggestein – Grifo (81. Weisshaupt), Sallai (76. Kyereh), Doan – Gregoritsch (76. Petersen).
    Náhradníci: Uphoff – Gulde, Keitel, Džong, K. Schlotterbeck.

Trenér: Christian Streich

Rozhodčí: Dankert – Rohde, Unger

Diváci: 25 310