Německo – Česko 70:77 (kon.)
Německo
70:77 (15:22, 37:38, 58:55)
Česko
Sobota 06.08.2022, 17:15 • Bornova Belediyesi Atatürk Sport Complex • ME do 18 let - muži • O 9. - 12. místo

39:37
    Oddechový čas pro tým Německo. (70:76)

38:54
    Adam Lukeš pomohl získat českému týmu míč, který pak rychle distribuoval směrem na Adama Svobodu. Ten českému týmu dává, minutu a šest vteřin před koncem čtvrté čtvrtiny, čtyřbodový náskok. (70:74)

36:27
    Matěj Rychtecký se prosadil za dva body s pomocí desky. Je vyrovnáno. (66:66)

35:29
    Oddechový čas pro tým Německo. (66:64)

33:31
    Rikus Schulte šel do koše, ale donáška se mu nepovedla. Míč totiž zachytil Lukeš, který o chvíli později rovněž donáškou získal českému týmu dva body. (61:61)

31:47
    Rikus Schulte prošel českou obranou a donesl míč až do košče. Němci vedou poprvé v zápase o šest bodů. (61:55)

29:00
    Nils Machowski dostal pas od Wulffa, který doskočil míč. No a první jmenovaný se prosadil pokusem za dva body. Němci jdou poprvé do vedení. (55:53)