Podbrezová – Dunajská Streda 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Skalica 3:0 (kon.) | Trnava – Žilina 2:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:2 (0:1)
MŠK Žilina
sk Neděle 07.08.2022, 20:30 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 4. kolo

Odo mňa je to pre dnešný večer všetko, s konštatovaním, že Spartak na domácom trávniku remizoval so Žilinou 2:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia. (22:25:29)

90+4

90+4
    V samom závere zápasu ešte útočný faul Jakuba Paura.

90+3
    Ďalší rohový kop Trnavy, následné zakončenie po Štetinu po prihrávke Paura bolo nedôrazné a lopta končí v moci Ľubomíra Belka.

90+2
    Po rohu Trnavy Belko loptu vyrazil do poľa, na trávniku však ostáva ležať Kóša, ktorý sa zrazil s Adamom Kopasom.

90+2
    Bamidele z pravého rohu žilinskej šestnástky tvrdo vystrelil, Belko loptu pohotovo vyrazil na rohový kop!

90+1
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ziemba nadstavovať minimálne štyri minúty.

90+1
    Galčíkov center z priameho kopu upratal do bezpečia Kristián Koštrna.

90
    Sluka faulovaný na pravej strane pri šestnástke Trnavy, hostia majú výhodu priameho kopu, ktorý rozohrá Galčík.

90
    Savvidisov center na hrot Trnavy končí v moci Ľubomíra Belka.

89
    Rusnák poslal Belkovi nie úplne ideálnu malú domov, žilinský brankár však situáciu zvládol.

88
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Dyjan Carlos de Azevedo).

88
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Samuel Štefánik, prichádza Dyjan Carlos de Azevedo.

88
    Rohový kop Žiliny tentoraz Takáč vyboxoval ďaleko do poľa.

87
    K exekúcii priameho kopu Žiliny sa postavil Roland Galčík, mieri skvele k ľavej tyči, ale Takáč bravúrnym zákrokom vyrazil loptu na rohový kop!

86
    Po faule na Gidiho má Žilina výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Samuel Gidi, prichádza Patrik Iľko.

84
    Trnava dala gól! Tlak Spartaka priniesol ovocie, Štefánik našiel prihrávkou KYRIAKOSA SAVVIDISA, ktorý sa oprel do strely a za prispenia teču žilinského hráča vyrovnáva na 2:2!

83
    Trnava v kombinácii v strede poľa, domáci však úplne rezignovali na obrannú činnosť.

Dávid Švec

Branky: 68. Boateng (Štefánik), 84. Savvidis (Štefánik) – 24. Kopas (Myslovič), 53. Stojchevski (Kopas)

Karty:   34. Štetina (TRN), 71. Paur (TRN), 88. de Azevedo (TRN) – 59. Bari (ZIL)

FC Spartak Trnava: Takáč – Koštrna (C), Štetina, Kóša, Bolaji (57. Ristovski) – Štefánik (88. de Azevedo), Bukata (46. Boateng), Savvidis – Bamidele Isa, Paur, Daniel (77. Iván).
    Náhradníci: Vantruba – Tumma, Čurma, Mikovič.

Trenér: Michal Gašparík

MŠK Žilina: Ľ. Belko – Rusnák, Stojchevski, Nemčík (C), Bari – Myslovič, Kopas, Gidi (85. Iľko) – Kaprálik (77. Sluka), Jibril (65. Galčík), Ďuriš.
    Náhradníci: Teplan – Kopásek, Jambor, Sauer.

Trenér: Jaroslav Hynek