Chlumec n/C – Most/Souš 1:0 (kon.) | Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 0:0 (kon.) | Teplice B – Brozany 1:2 (kon.)

90+5
    Domácí hrají hodně aktivně, vybojovali ještě rohový kop.

90+4
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Ondřej Chvěja, přichází Filip Stýblo.

90+3
    Domácí fotbalisté se pokouší v závěru zápasu rozhodnout o své výhře, ale hosté se dobře brání.

90+2
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Lee Sanghyeok).

90+1
    Domácí Zápy pokračují v aktivní hře a dokázaly vybojovat autové vhazování.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Jeden z domácích hráčů pálil z první, jeho rána končí vysoko nad brankou.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Hosté to sehráli dobře, Jan Novák centroval před branku, jeho spoluhráč hlavou trefil prostor vedle branky.

87
    Hostující brankář dlouhou dobu váhal s rozehrávkou. Nakonec balon poslal u půlící čáry do autu.

86
    Stav zápasu je vyrovnaný, ale s dělbou bodů se ani jeden tým nechce spokojit Sledujeme z obou stran aktivní hru.

84
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Patrik Kavalír, přichází Filip Zoubek.

84
    Z ničeho nic měli hosté zajímavou šanci. Ale rána končí vedle branky.

82
    Domácí brankář dokázal po nepřehledné situaci udržet balon před brankovou čárou, a tak může rozehrávat.

81
    ze hřiště odchází Ondřej Sedláček, přichází Lee Sanghyyeok.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácím se podařilo vyrovnat a dál se ženou do zakončení.
    79. Tomáš MATĚJKA - 1:1

79
    Zápy právě vstřelily branku!
    Trpělivá hra se domácím vyplatila a nyní se podařilo vyrovnat. S první střelou si hostující brankář dokázal poradit, s dorážkou už ne. Autorem branky je aktivně hrající TOMÁŠ MATĚJKA.