Uničov – Zlínsko 4:1 (kon.) | Ostrava B – Rosice 1:2 (kon.)
FC Baník Ostrava B
1:2 (0:1)
FC Slovan Rosice
Neděle 07.08.2022, 10:15 • TJ Sokol Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Máme za sebou první kolo MSFL mezi ostravským Baníkem a Rosicemi, které příliš mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Hosté se ujali vedení v prvním poločase, o hubený náskok ale přišli v druhé půli. Když už se zdálo, že utkání dospěje do remízového konce, tak v nastaveném čase po standartní situaci rozhodl střídajíc Selinger. (12:13:44)

90+7
    90+6. SELINGER - 1:2

90+6
    Rosice právě vstřelily branku! Z následné standartní situace padl rozhodující gól, když balón v malém vápně propadl až na nohu připraveného TOMÁŠE SELINGERA, který neměl problém trefit zcela odkrytou bránu.

90+5
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Jan Fulnek).

90+5
    Rosice šly do rychlého protiútoku ve třech, jejich příležitost zhatil na hranici velkého vápna Fulnek nedovoleným zákrokem.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Daniel Přerovský).

90+4
    Selinger si všiml vyběhnutého Hrubého a chtěl ho nachytat střelou z dálky. Domácí brankář se ale stihl vrátit a balón zkrotit.

90+3
    Ještě jedna příležitost pro Baník, který bude v samém závěru zahrávat rohový kop.

90+2
    Sudí přidal k druhé půli čtyři minuty navíc.

90+1
    V nastaveném čase brankář hostí nespěchá a dává si s odkopem od vlastní brány na čas.

90
    Fulnek bude centrovat do vápna, kde si na jeho balón počkal Zádrapa a schoval jej do rukavic.

89
    Utkání směřuje do remízové stavu, Rosice se již nikam nespěchají a hlídají si bod z venkovního utkání.

88
    Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Tomáš Dobrovodský).
    86. BYSTŘIČAN - 1:1

86
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Tak přecijen se Baník dočkal, když stav srovnal střídající JOSEF BYSTŘIČAN, který zužitkoval přesnou přihrávku od Chukwudiho a nikým nehlídaný jen doklepl balón do sítě.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Štěpán Přikryl, přichází Miroslav Kozel.
    ze hřiště odchází Erik Sedláček, přichází Jan Krejčí.

83
    Baník se tlačí do útoku, ale jeho snaha nepřináší ovoce. Chybí větší klid na nohách.