Davos – Sparta 2:6 (kon.) | Mountfield HK – HC Slovan 4:2 (kon.) | Třinec – Ukrajina 3:6 (kon.)
Salzburg – Vítkovice 5:6 (po pr.) | K. Vary – HS Riga 3:2 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané se dočkali šestého gólu! Adamec přihrál od pravého mantinelu do jízdy RICHARDU ŽEMLIČKOVI, který po převzetí přihrávky zvedl hlavu a vystřelil puk ke vzdálenější tyči! Asistence: Ben Adamec, Daniel Jakab – 2:6.

57:11
    Tyčka zabránila dalšímu gólu v brance Rucha, když se k odraženému puku zpoza branky dostal u levé tyče Dvořák a napálil puk do brankové konstrukce.
    55:06 Niklas AEBLI - 2:5

55:06
    Davos právě vstřelil branku!
    Gólu se dočkali také Švýcaři! NIKLAS AEBLI si najel středem do útočného pásma a po pár metrech vystřelil na branku. Puk propadl Tvrzníkovi pod rukou do branky! Asistence: Anton Dunst – 2:5.
    53:58 Daniel NOVOTNÝ - 1:5

53:58
    Pražané využili špatného střídání soupeře, rychle otočili hru a po přihrávkách Hrubého a Dvořáka skóroval DANIEL NOVOTNÝ! Asistence: Adam Dvořák, David Hrubý – 1:5.

53:15
    Po křížné přihrávce Poláčka střílel z pravého kruhu Hašek, ale taženou střelou minul bližší tyč.

51:03
    Baumann po odpískání sekl do gólmana, když se snažil dorazit svou vlastní střelu a byl vyloučen na dvě minuty.

42:05
    Šance Steinera, který jel sám na branku, ale forhendovou střelou gólmana Sparty neprostřelil. Tvrzník včas srazil vyrážečku k noze.

38:30
    Byakov podrazil u mantinelu Van der Kaaije s byl vyloučen na dvě minuty. Rozhodčí tam viděli sekání.

35:53
    Dobrá šance švýcarského celku. Steiner přihrál před branku Schenovi, který z první v gólové pozici trefil jen brankáře Sparty.
    34:10 Petr POLÁČEK - 1:4

34:10
    Pražané se počtvrté radují, tentokrát se prosadil dvojnásobný asistent PETR POLÁČEK! Útočník Sparty získal puk na modré čáře, najel si před branku, kde sice mu puk odjel od hokejky, ale Poláček dobře zareagoval, vzal si ho zpátky a z otočky našel skulinu mezi Ruchovými betony – 1:4!
    31:41 David HRUBÝ - 1:3

31:41
    Ruch si ještě nepřipsal zákrok a už inkasoval. Hrubý s Poláčkem si vyměnili puk na levé straně, DAVID HRUBÝ si najel před branku a bekhendovou střelou prostřelil gólmana Rucha! Asistence: Petr Poláček.

31:00
    Ke změně došlo také v týmu Davosu, kde Stienmanna zastoupil Ruch.

31:00
    V týmu Sparty došlo k výměně brankáře. Tvrzník nahradil Kogler.
    28:42 David HRUBÝ - 1:2

28:42
    Obránci Davosu propadli v obraně, Hrubý s Poláčkem ujeli sami na gólmana, vyměnili si puk a DAVID HRUBÝ uklidil puk za bezmocného Steinmanna! Asistence: Petr Poláček – 1:2.

24:59
    Zajímavá akce tří Sparťanů, Hrubý přihrával z levé strany ke vzdálenější tyči, ale tam jeho spoluhráč nedosáhl na puk, jinak by uklízel do odkryté branky.

19:55
    Obrovská šance Sparty na závěr první třetiny, kterou zneškodnil Steinmann. Novotný přihrál z levé strany před branku Adamcovi, zkusil zamíchat pukem a poslat jej mezi betony švýcarského gólmana, ty však sklaply včas.

14:35
    Tyčka zvonila také na druhé straně, po střele Hrubého z levého kruhu se puk odrazil od pravé části brankové konstrukce.

14:12
    Davos jde znovu do čtyř. Gianni Janggen byl vyloučen na dvě minuty za držení.

13:58
    Velká šance Davosu. Přihrávku od mantinelu dostal Parrée a střelou z první trefil tyč!
    13:26 STEINER - 1:1

13:26
    Ve WERK Aréně je vyrovnáno, prosadil se hráč Davosu LARS STEINER, který si najel na okraj levého kruhu a střelou zápěstím dostal puk za záda gólmana Koglera! Asistence: Simon Müller – 1:1.

10:58
    Spartu čeká druhá přesilovka. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Anton Dunst.

06:23
    Pražané si zahrají přesilovku, Ivana Weyová byla vyloučena na dvě minuty za podrážení.
    06:16 Richard ŽEMLIČKA - 0:1

06:16
    Pražané se dostávají do vedení! František Netušil vyvezl puk z obranného do útočného pásma, poté přihrál do jízdy RICHARDU ŽEMLIČKOVI, který si najel do kruhu a přesnou střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre! Asistence: František Netušil, Adam Dvořák – 0:1.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 14. Steiner (Müller), 56. Niklas Aebli (Dunst) – 7. Žemlička (Netušil, Dvořák), 29. Hrubý (Poláček), 32. Hrubý (Poláček), 35. Poláček, 54. Novotný (Dvořák, Hrubý), 59. Žemlička (Adamec, Jakab)

HC Davos: Steinmann (31. Ruch) – Fitzgerald, Janggen, Minder, Müller, Keppel, H. Aebli, Van der Kaaij, Dunst, Grünenfelder – N. Aebli, Barandun, Baumann, Hunziker, Körbler, Märki, Schena, Schmid, Soder, Steiner, Weyová, Parrée.
    Trenér: Volek.

HC Sparta Praha: Kogler (31. Tvrzník) – Cichoň, Dufek, Novák, Hašek, Marton, Malinek, Janský, Byakov, Mack – Dvořák, Marek, Jakab, Netušil, Hrubý, Novotný, Poláček, Topol, Trachta, Adamec, Žemlička.
    Trenér: Byström.