Sparta – Plzeň 3:2 (po pr.) | Olomouc – Břeclav 7:1 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 10.08.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy dorostu

78:38
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ještě jednou se dnes domácí radují. Úplně sám před břeclavskou klecí zůstal TOMÁŠ NAVRÁTIL, jenž neměl problém dostat kotouč do horních pater brány. 7:1.

68:46
    Další branku Kohoutů přidává LUKÁŠ SUCHYŇA. Hned tři domácí hráči se objevili před Putinem, nejpřesněji zakončil právě Suchyňa. 6:1.

62:59
    Na konci 63. minuty přidávají domácí další gól! LUKÁŠ BOŠEK objel gólmana a pak přesně zavěsil pod víko. 5:1.

60:15
    Domácí dávají na začátku čtvrté části branku. Přesnou střelou před brankovištěm se prosazuje KAMIL DRÁBEK. 4:1.

43:23
    Po rychlé kombinaci před brankou Břeclavi se Kohouti potřetí v zápase radují. LUKÁŠI BOŠKOVI sedla rána narámně, kotouč zavěsil pod horní tyč. 3:1.

36:28
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Hosté snižují! Ostrou střelou z pravého křídla se prosazuje ALEXANDR PATÁK. 2:1.

25:51
    O pár sekund později vede Olomouc o dva góly! Rána Šulgana se od břevna odrazila na brankoviště, snadnou práci pak měl VOJTĚCH NEORAL. 2:0. Asistence: Viktor Šulgan.

25:35
    Hanáci se dostávají do vedení! Ve 26. minutě uspěl střelou pod vyrážečku brankáře MAREK BARTOK. 1:0.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 26. Bartok, 26. Neoral (Šulgan), 44. Bošek, 61. Drábek, 63. Bošek, 69. Suchyňa, 79. Navrátil – 37. Paták

HC Olomouc: Weiss (41. Žbánek) – Vrána, Bohatý, Polzer, Holeczy, Dostál, Němec, Voráč – Nemrava, Neoral, Šulgan, Bošek, Drábek, Navrátil, Čermák, Baláž, Suchyňa, Hejcman, Bartok, Majer, Špunar, Mlčoch
    Trenér: Richard Brančík

HC Lvi Fosfa Břeclav: Padělek (41. Putin) – Burian, Ruml, Koubek, Mečrický, Šťastný, Šmíd, Marek – Iločica, Zálesňák, Valášek, Vaculík, Paták, Filip, Korbel, Doležal, Hulaja, Stetiavova, Harnach