Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (kon.) | Plzeň – Šumperk 4:0 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:3 (3:2 po s.n.)
Motor ČB – Třebíč 0:4 (kon.) | Litoměřice – Kolín 3:2 (1:0 po s.n.) | Písek – Příbram 3:1 (kon.)
Pardubice B – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Sokol Karviná 9:2 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 4:1 (kon.)
Poprad – Prešov 3:3 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (1:0 po s.n.)
Osvětim – Prostějov 4:5 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
9:2 (1:0, 4:1, 4:1)
HC Falcons Sokol Karviná
Čtvrtek 11.08.2022, 18:00 • Kopřivnice, Zimní stadion • Přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:19:50)

První třetina nabídla velmi vyrovnaný hokej. Do šancí se dostaly oba týmy, ale brankáři předváděli skvělé zákroky. Od začátku druhé třetiny však Kopřivnice zcela potvrdila svou kvalitu a svého soupeře nakonec porazila 9:2. Domácí si tak spravili chuť po předchozím nevydařeném zápase. Pro Falcons to bylo první přátelské utkání. V první třetině hráli s Kopřivnicí vyrovnaný hokej, ale poté již na svého soupeře nestačili.

59:27
    Zmatky v brankovišti domácích zastavil Šembera, když přikryl kotouč svou lapačkou.

58:30
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Urban našel před brankovou osamoceného KRIEGIELA, který vstřelil již devátou branku Kopřivnice.

57:50
    Dabrovský byl před Šemberou sám, ale domácího brankáře nepřekonal.

57:15
    Slezák netrefil puk před odkrytou brankou.

57:00
    Pokus Planky od modré čáry končí v lapačce Šembery.

56:30
    Přihrávka Bartošáka nenašla spoluhráče.

55:50
    Kovalski tvrdou střelou trefil pouze zadní mantinel.

55:14
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice opět využívá přesilovou hru. Már našel zcela osamocené BARČÁKA, jenž přesnou střelou zvýšil na 8:2.

54:53
    Vyloučení v týmu HC Falcons Sokol Karviná:
    Dabrovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

54:53
    Svoboda podržel svůj tým několika zákroky, puk poté vylétl ze hřiště.

54:37
    Hostům nevyšel přechod do útočného pásma a píská se ofsajd.

54:26
    Fojtík trefil z mezikruží lapačku Svobody.

53:30
    Ovčaří trefil pouze betony Šembery.

52:55
    Po nahození Hladíka získali puk hráči Kopřivnice.

52:26
    Domácí uklidňují hru za svou bránou.

51:37
    Slezák se snažil trefit mezeru mezi tyčí a Svobodou, brankář hostů však puk za svá záda nepustil.

Kopejda

Branky a nahrávky: 16. Fojtík F. (Pindel), 25. Slezák, 31. Pindel, 33. Barčák, 38. Barčák (Kleniár), 43. Barčák, 47. Barčák (Kleniár), 56. Barčák (Már), 59. Kriegiel (Urban) – 29. Hladil, 45. Chomič

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Šembera) – Mituchovič, Ludvík, Bail, Már, Gola, Bartošák, Fojtík F., Pindel, Žídek, Barčák, Kleniár (C), Slezák, Pěnčík, Urbnan, Kriegiel.
    HC Falcons Sokol Karviná: Svoboda (Biernat) – Planka, Santarius, Hladil, Dabrovský, Heczko, Ovčaří, Alfody, Putniorz, Chomič, Procházka, Krol, Menduk, Kovalski, Rosypka, Kysučan.