Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (kon.) | Plzeň – Šumperk 4:0 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:3 (3:2 po s.n.)
Motor ČB – Třebíč 0:4 (kon.) | Litoměřice – Kolín 3:2 (1:0 po s.n.) | Písek – Příbram 3:1 (kon.)
Pardubice B – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Sokol Karviná 9:2 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 4:1 (kon.)
Poprad – Prešov 3:3 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (1:0 po s.n.)
Osvětim – Prostějov 4:5 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
9:2 (1:0, 4:1, 4:1)
HC Falcons Sokol Karviná
Čtvrtek 11.08.2022, 18:00 • Kopřivnice, Zimní stadion • Přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:19:50)

První třetina nabídla velmi vyrovnaný hokej. Do šancí se dostaly oba týmy, ale brankáři předváděli skvělé zákroky. Od začátku druhé třetiny však Kopřivnice zcela potvrdila svou kvalitu a svého soupeře nakonec porazila 9:2. Domácí si tak spravili chuť po předchozím nevydařeném zápase. Pro Falcons to bylo první přátelské utkání. V první třetině hráli s Kopřivnicí vyrovnaný hokej, ale poté již na svého soupeře nestačili.

59:27
    Zmatky v brankovišti domácích zastavil Šembera, když přikryl kotouč svou lapačkou.

58:30
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Urban našel před brankovou osamoceného KRIEGIELA, který vstřelil již devátou branku Kopřivnice.

57:50
    Dabrovský byl před Šemberou sám, ale domácího brankáře nepřekonal.

57:15
    Slezák netrefil puk před odkrytou brankou.

57:00
    Pokus Planky od modré čáry končí v lapačce Šembery.

56:30
    Přihrávka Bartošáka nenašla spoluhráče.

55:50
    Kovalski tvrdou střelou trefil pouze zadní mantinel.

55:14
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice opět využívá přesilovou hru. Már našel zcela osamocené BARČÁKA, jenž přesnou střelou zvýšil na 8:2.

54:53
    Vyloučení v týmu HC Falcons Sokol Karviná:
    Dabrovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

54:53
    Svoboda podržel svůj tým několika zákroky, puk poté vylétl ze hřiště.

54:37
    Hostům nevyšel přechod do útočného pásma a píská se ofsajd.

54:26
    Fojtík trefil z mezikruží lapačku Svobody.

53:30
    Ovčaří trefil pouze betony Šembery.

52:55
    Po nahození Hladíka získali puk hráči Kopřivnice.

52:26
    Domácí uklidňují hru za svou bránou.

51:37
    Slezák se snažil trefit mezeru mezi tyčí a Svobodou, brankář hostů však puk za svá záda nepustil.

51:00
    Odpískán ofsajd Karviné.

50:40
    Hra se přesunula k Šemberovi.

50:05
    Po souboji u mantinelu získali puk domácí.

49:34
    Tvrdou střelu Žídka zneškodnil Svoboda.

49:31
    Kotouč končí na tribuně. Bude se vhazovat před Svobodou.

49:26
    Svoboda si během krátké chvíle připsal dva zákroky.

49:10
    Domácí brána je opět posunuta. Po krátké úpravě se bude pokračovat.

49:07
    Šembera neměl žádný problém s pokusem Santaria.

48:49
    Od modré čáry střílel Ovčaří, ale trefil pouze lapačku Šembery.

48:31
    Před brankou Karviné se k dorážce dostal Žídek, Svobodu však nepřekonal.

48:15
    Hosté vyváží puk ze svého obranného pásma.

48:05
    Po střela Urbana lehl na led brankář Falcons Svoboda. Kotouč ho zřejmě trefil do masky, ale v utkání bude pokračovat.

47:30
    Svobody vyráží střelu z mezikruží ramenem.

47:17
    Z otočky pálil Mituchovič. Kotouč končí v náručí Svobody.

46:56
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Domácí hráči předvedli velmi vydařenou kombinaci, po které se opět trefil BARČÁK. Asistence: Kleniár.

46:40
    Domácí kombinují před Svobodou.

46:24
    Chomič – 2 min., podrážení,
    Kysučan – 2 min., podrážení.

46:05
    Barčák se mohl opět prosadit, tentokrát však Svobodu nepřekonal.

45:50
    Hostují hráči se před bránou Šembery nedomluvili a následně o puk přišli.

45:36
    Po tvrdém střetu zůstal na ledě ležet Urban. Za potlesku odjíždí na střídačku s pomocí svých spoluhráčů.

44:26
    Tým Sokol Karviná právě vstřelil branku! Karviná snižuje 6:2!. Od modré čáry překonal Šemberu střelou pod víko CHOMIČ.

44:10
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a hra je přerušena. Na střídačku naštěstí odjíždí po svých.

44:00
    Kopřivnice drží puk za svou bránou.

43:18
    Nechybělo málo a Procházka ujížděl na Šemberu sám! Domácí obránce ho na poslední chvíli obral o kotouč.

42:43
    Po špatné přihrávce získala puk Kopřivnice.

42:17
    Kopřivnice právě vstřelila branku! BARČÁK kompletuje hattrick! Tentokrát překonal Svobodu střelou mezi betony.

42:07
    Hra je přerušena, protože je posunuta brána domácích.

41:30
    Kovalski pálil mimo.

41:27
    Procházkovi střela nevyšla podle jeho představ.

40:50
    Domácí uklidňují hru ve svém obranném pásmu.

40:15
    Putniorz tečoval střelu od modré čáry, ale kotouč mezi tři tyče nezamířil.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:36.

Druhá třetina nabídla celkem pět gólů. Za domácí se trefili Slezák, Pindel a poté přidal dvě trefy Barčák. Za hosty se prosadil pouze Hladil, jenž střelou od modré čáry využil přesilovou hru.

40:00

39:55
    Pokus Barčáka z mezikruží vyráží Svoboda maskou.

39:35
    Dva domácí hráči jeli na Svobodu zcela sami. Kleniár však netrefil poloodkrytou bránu.

38:47
    Tvrdou střelu z pravého kruhu kryje Svoboda svou vyrážečkou.

37:38
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Domácí střílí branku ve vlastním oslabení! Přesnou přihrávku Kleniára proměnil BARČÁK v pátou branku domácího celku. Asistence: Kleniár.

37:23
    Nahození Santaria zneškodnil Šembera svou lapačkou.

36:58
    Kopřivnice se opět osvobozuje.

36:18
    Pískána přihrávka rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

35:54
    Domácí vyhazují puk až za Svobodovu bránu.

35:45
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Már – 2 min., nedovolené bránění.

35:10
    Kleniár jel na Svobodu sám, ale trefil pouze pravý beton brankáře hostů.

34:20
    Na ledě je k viděni mnoho nepřesností, po kterých se dostali hosté do útočného pásma.

34:14
    Pískán ofsajd domácího celku.

32:45
    Střídání v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    ze hřiště odchází Kubáň, přichází Šembera.

32:45
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Hned po skončení trestu vstřelila Kopřivnice čtvrtou branku! Z mezikruží se z otočky prosadil BARČÁK.

32:06
    Domácím se nedaří dostat před Svobodu.

31:25
    Procházka ve vlastím oslabení mířil nad.

30:50
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice využívá krátkou přesilovou 5 na 3! Kotouč za záda Svobody dostal VOJTĚCH PINDEL.

30:40
    Chomič – 2 min., hákování.

30:26
    Po nepřesné střele končí kotouč ve středním pásmu.

28:15
    Tým Sokol Karviná právě vstřelil branku! Falcons využívají přesilovou hru a snižují na 2:1! Od modré čáry vypálil HLADIL a kotouč proklouzl Kubáňovi mezi betony.

28:09
    Már – 2 min., podrážení.

27:50
    Střela Procházky byla na poslední chvíli zblokovaná.

27:40
    Ofsajd domácích.

27:32
    Svoboda předvedl další zákrok proti střele z mezikruží.

27:02
    Po špatné přihrávce se opět píská icing, tentokrát se provinila Kopřivnice.

26:35
    Zakázané uvolnění Karviné.

26:26
    Hosté situaci v útočném pásmu překombinovali a následně ztratili puk. Z protiútoku musel zasahovat Svoboda.

25:42
    Domácí se opět dostali před Svobodu.

24:59
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice odskakuje o dvě branky! Volný kotouč na brankovišti našel SLEZÁK a pohotově ho poslal do sítě.

24:46
    Kubáň chytá do lapačky nahození ze strředního pásma.

24:43
    Krol Kubáně svou střelu z kruhu nepřekonal.

24:20
    Domácí přišli o útočné pásmo.

22:45
    Tečovaná střela od modré čáry skončila v lapačce Svobody.

22:20
    Svoboda podržel svůj tým proti střele Urbana.

21:04
    Nahození od modré čáry chytá Svoboda do své lapačky.

20:50

20:15
    Kopřivnice zaváží puk do útočného pásma.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.

První třetina nabídla spoustu zajímavých akcí. Díky skvěle chytajícím brankářům však byla k vidění jediná branka. V 16. minutě se o ní postaral v přesilové hře Filip Fojtík, který zužitkoval skvělý pas Pindela.

16:37
    Puk se svezl po mantinelu a skončil na tribuně. Vhazovat se bude před Kubáněm.

16:32
    Střela Putniorze mířila pouze na hruď Kubáně.

15:59
    Gola – 2 min., podrážení.

15:44
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice využívá přesilovou hru! Pindel našel osamoceného FILIPA FOJTÍKA, který poté neměl problém poslat kotouč do poloodkryté brány. Asistence: Vojtěch Pindel.

15:28
    Po mnoha nepřesnostech na obou stranách ukrývá Svoboda puk pod svou lapačku.

15:20
    Kopřivnice se usadila před Svobodou.

14:26
    Ve vlastním oslabení se do útočného pásma vydal Kysučan, tam ho však domácí obránci obrali o kotouč.

14:15
    Heczko – 2+2, vysoká hůl.

14:05
    Přihrávka Mára do předbrankového prostoru neprošla.

12:30
    Már nezachytil kotouč na modré čáře.

12:00
    Putniorz zaváží puk do útočného pásma.

11:43
    Svoboda se v brankovišti natáhl pro kotouč a hra je přerušena.

11:33
    Pokus Žídka končí v lapačce Svobody.

10:49
    Hosté ujížděli dva na jednoho, ale přihrávku Procházky zblokoval domácí obránce.

10:15
    Bekhendový pokus Rosypky nenadělal Kubáňovi žádné potíže.

09:04
    Kubáň předvedli skvělé zákroky na brankovišti, když zneškodnil hned dvě dorážky.

08:30
    Kubáň chytá tečovanou střelu od modré čáry.

07:55
    Domácí vyhazují kotouč do útočného pásma.

07:18
    Kubáň – 2 min., podrážení.

07:08
    Kysučan jel na Kubáně zcela sám. Kopřivnický brankář předvedl skvělý zákrok a skóre je stále bezbrankové.

06:45
    Kubáň ukryl puk pod svou lapačkou. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

06:30
    Svobody vyráží střelu od modré čáry svým pravým betonem.

06:07
    Na obou stranách byl k vidění samostatný únik, brankáři však kotouč za svá záda nepustili.

05:46
    Putniorz nepřekonal Kubáně z mezikruží.

05:23
    Svoboda kryje pokus Žídka z mezikruží.

05:07
    Jeden z domácích hráčů se dostal do skvělé střelecké pozice, ale Svobodu neprostřelil.

04:20
    Falcons nevyšel přesun do útočného pásma a kotouč získali domácí.

03:59
    Ofsajd Kopřivnice.

03:46
    Karviná nahazuje kotouč do útočného pásma.

03:13
    Střela Bartošáka Svobodu nepřekvapila.

02:56
    Pokus Santaria byl zblokovaný.

02:26
    Po nepřesné rozehrávce se puk dostal opět k hostujícím hráčům. Následně však opustil ledovou plochu a bude se vhazovat u Svobody.

01:48
    Kubáň si připisuje první zákrok proti střele z levého kruhu.

01:02
    Ke kotouči se dostali hosté, ale vzápětí o něj přišli.

00:05
    Po úvodním vhazování získali kootuč domácí a hned se přesunuli do útočného pásma.

00:01

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Šembera) – Mitachovič, Ludvík, Bail, Már, Gola, Bartošák, Fojtík F., Pindel, Židek, Barčák, Kleniár, Slezák, Pěnčík, Urbnan, Kriegiel.

HC Falcons Sokol Karviná: Svoboda (Biernat) – Planka, Santarius, Hladil, Dabrovský, Heczko, Ovčaří, Alfody, Putniorz, Chomič, Procházka, Krol, Menduk, Kovalski, Rosypka, Kysučan.

Pro Kopřivnici to bude druhé přátelské utkání. To první odehráli v partnerské Porubě. Prvoligový soupeř potvrdil svou kvalitu a v utkání zvítězil 8:1. Po dvou třetinách to však vypadalo na vyrovnaný duel, jenže v poslední periodě již Kopřivnice na svého soupeře nestačila. Nyní se před svými pokusí odčinit velmi nelichotivý výsledek z posledního zápasu.

Sokol Karviná na kopřivnickém ledě odehraje své první přípravné utkání. V týmu se tak poprvé představí nové posily, takže se fanoušci Falcons mají na co těšit. Ve svém prvním zápase v sezoně se pokusí si vyšlápnout na Kopřivnici.

Zdravím všechny hokejové fanoušky. Týmy si před blížící se sezonou naplánovali přátelské zápasy. Domácí Kopřivnice na svém ledě přivítá celek z KLM, kterým je Falcons Sokol Karviná.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kopejda

Branky a nahrávky: 16. Fojtík F. (Pindel), 25. Slezák, 31. Pindel, 33. Barčák, 38. Barčák (Kleniár), 43. Barčák, 47. Barčák (Kleniár), 56. Barčák (Már), 59. Kriegiel (Urban) – 29. Hladil, 45. Chomič

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Šembera) – Mituchovič, Ludvík, Bail, Már, Gola, Bartošák, Fojtík F., Pindel, Žídek, Barčák, Kleniár (C), Slezák, Pěnčík, Urbnan, Kriegiel.