Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (kon.) | Plzeň – Šumperk 4:0 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:3 (3:2 po s.n.)
Motor ČB – Třebíč 0:4 (kon.) | Litoměřice – Kolín 3:2 (1:0 po s.n.) | Písek – Příbram 3:1 (kon.)
Pardubice B – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Sokol Karviná 9:2 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 4:1 (kon.)
Poprad – Prešov 3:3 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (1:0 po s.n.)
Osvětim – Prostějov 4:5 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
9:2 (1:0, 4:1, 4:1)
HC Falcons Sokol Karviná
Čtvrtek 11.08.2022, 18:00 • Kopřivnice, Zimní stadion • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny hokejové fanoušky. Týmy si před blížící se sezonou naplánovali přátelské zápasy. Domácí Kopřivnice na svém ledě přivítá celek z KLM, kterým je Falcons Sokol Karviná.

Pro Kopřivnici to bude druhé přátelské utkání. To první odehráli v partnerské Porubě. Prvoligový soupeř potvrdil svou kvalitu a v utkání zvítězil 8:1. Po dvou třetinách to však vypadalo na vyrovnaný duel, jenže v poslední periodě již Kopřivnice na svého soupeře nestačila. Nyní se před svými pokusí odčinit velmi nelichotivý výsledek z posledního zápasu.

Sokol Karviná na kopřivnickém ledě odehraje své první přípravné utkání. V týmu se tak poprvé představí nové posily, takže se fanoušci Falcons mají na co těšit. Ve svém prvním zápase v sezoně se pokusí si vyšlápnout na Kopřivnici.

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Šembera) – Mitachovič, Ludvík, Bail, Már, Gola, Bartošák, Fojtík F., Pindel, Židek, Barčák, Kleniár, Slezák, Pěnčík, Urbnan, Kriegiel.

HC Falcons Sokol Karviná: Svoboda (Biernat) – Planka, Santarius, Hladil, Dabrovský, Heczko, Ovčaří, Alfody, Putniorz, Chomič, Procházka, Krol, Menduk, Kovalski, Rosypka, Kysučan.

00:01

00:05
    Po úvodním vhazování získali kootuč domácí a hned se přesunuli do útočného pásma.

01:02
    Ke kotouči se dostali hosté, ale vzápětí o něj přišli.

01:48
    Kubáň si připisuje první zákrok proti střele z levého kruhu.

02:26
    Po nepřesné rozehrávce se puk dostal opět k hostujícím hráčům. Následně však opustil ledovou plochu a bude se vhazovat u Svobody.

02:56
    Pokus Santaria byl zblokovaný.

03:13
    Střela Bartošáka Svobodu nepřekvapila.

03:46
    Karviná nahazuje kotouč do útočného pásma.

03:59
    Ofsajd Kopřivnice.

04:20
    Falcons nevyšel přesun do útočného pásma a kotouč získali domácí.

05:07
    Jeden z domácích hráčů se dostal do skvělé střelecké pozice, ale Svobodu neprostřelil.

05:23
    Svoboda kryje pokus Žídka z mezikruží.

05:46
    Putniorz nepřekonal Kubáně z mezikruží.

06:07
    Na obou stranách byl k vidění samostatný únik, brankáři však kotouč za svá záda nepustili.

06:30
    Svobody vyráží střelu od modré čáry svým pravým betonem.

06:45
    Kubáň ukryl puk pod svou lapačkou. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

07:08
    Kysučan jel na Kubáně zcela sám. Kopřivnický brankář předvedl skvělý zákrok a skóre je stále bezbrankové.

07:18
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Kubáň – 2 min., podrážení.

07:55
    Domácí vyhazují kotouč do útočného pásma.

08:30
    Kubáň chytá tečovanou střelu od modré čáry.

09:04
    Kubáň předvedli skvělé zákroky na brankovišti, když zneškodnil hned dvě dorážky.

10:15
    Bekhendový pokus Rosypky nenadělal Kubáňovi žádné potíže.

10:49
    Hosté ujížděli dva na jednoho, ale přihrávku Procházky zblokoval domácí obránce.

11:33
    Pokus Žídka končí v lapačce Svobody.

11:43
    Svoboda se v brankovišti natáhl pro kotouč a hra je přerušena.

12:00
    Putniorz zaváží puk do útočného pásma.

12:30
    Már nezachytil kotouč na modré čáře.

14:05
    Přihrávka Mára do předbrankového prostoru neprošla.

14:15
    Vyloučení v týmu HC Falcons Sokol Karviná:
    Heczko – 2+2, vysoká hůl.

14:26
    Ve vlastním oslabení se do útočného pásma vydal Kysučan, tam ho však domácí obránci obrali o kotouč.

15:20
    Kopřivnice se usadila před Svobodou.

15:28
    Po mnoha nepřesnostech na obou stranách ukrývá Svoboda puk pod svou lapačku.

15:44
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice využívá přesilovou hru! Pindel našel osamoceného FILIPA FOJTÍKA, který poté neměl problém poslat kotouč do poloodkryté brány. Asistence: Vojtěch Pindel.

15:59
    Gola – 2 min., podrážení.

16:32
    Střela Putniorze mířila pouze na hruď Kubáně.

16:37
    Puk se svezl po mantinelu a skončil na tribuně. Vhazovat se bude před Kubáněm.

20:00

První třetina nabídla spoustu zajímavých akcí. Díky skvěle chytajícím brankářům však byla k vidění jediná branka. V 16. minutě se o ní postaral v přesilové hře Filip Fojtík, který zužitkoval skvělý pas Pindela.

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.

20:01

20:15
    Kopřivnice zaváží puk do útočného pásma.

20:50
    Domácí kombinují před Svobodou.

21:04
    Nahození od modré čáry chytá Svoboda do své lapačky.

22:20
    Svoboda podržel svůj tým proti střele Urbana.

22:45
    Tečovaná střela od modré čáry skončila v lapačce Svobody.

24:20
    Domácí přišli o útočné pásmo.

24:43
    Krol Kubáně svou střelu z kruhu nepřekonal.

24:46
    Kubáň chytá do lapačky nahození ze strředního pásma.

24:59
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice odskakuje o dvě branky! Volný kotouč na brankovišti našel SLEZÁK a pohotově ho poslal do sítě.

25:42
    Domácí se opět dostali před Svobodu.

26:26
    Hosté situaci v útočném pásmu překombinovali a následně ztratili puk. Z protiútoku musel zasahovat Svoboda.

26:35
    Zakázané uvolnění Karviné.

27:02
    Po špatné přihrávce se opět píská icing, tentokrát se provinila Kopřivnice.

27:32
    Svoboda předvedl další zákrok proti střele z mezikruží.

27:40
    Ofsajd domácích.

27:50
    Střela Procházky byla na poslední chvíli zblokovaná.

28:09

28:15
    Tým Sokol Karviná právě vstřelil branku! Falcons využívají přesilovou hru a snižují na 2:1! Od modré čáry vypálil HLADIL a kotouč proklouzl Kubáňovi mezi betony.

30:26
    Po nepřesné střele končí kotouč ve středním pásmu.

30:40
    Chomič – 2 min., hákování.

30:50
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice využívá krátkou přesilovou 5 na 3! Kotouč za záda Svobody dostal VOJTĚCH PINDEL.

31:25
    Procházka ve vlastím oslabení mířil nad.

32:06
    Domácím se nedaří dostat před Svobodu.

32:45
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Hned po skončení trestu vstřelila Kopřivnice čtvrtou branku! Z mezikruží se z otočky prosadil BARČÁK.

32:45
    Střídání v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    ze hřiště odchází Kubáň, přichází Šembera.

34:14
    Pískán ofsajd domácího celku.

34:20
    Na ledě je k viděni mnoho nepřesností, po kterých se dostali hosté do útočného pásma.

35:10
    Kleniár jel na Svobodu sám, ale trefil pouze pravý beton brankáře hostů.

35:45
    Már – 2 min., nedovolené bránění.

35:54
    Domácí vyhazují puk až za Svobodovu bránu.

36:18
    Pískána přihrávka rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

36:58
    Kopřivnice se opět osvobozuje.

37:23
    Nahození Santaria zneškodnil Šembera svou lapačkou.

37:38
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Domácí střílí branku ve vlastním oslabení! Přesnou přihrávku Kleniára proměnil BARČÁK v pátou branku domácího celku. Asistence: Kleniár.

38:47
    Tvrdou střelu z pravého kruhu kryje Svoboda svou vyrážečkou.

39:35
    Dva domácí hráči jeli na Svobodu zcela sami. Kleniár však netrefil poloodkrytou bránu.

39:55
    Pokus Barčáka z mezikruží vyráží Svoboda maskou.

40:00

Druhá třetina nabídla celkem pět gólů. Za domácí se trefili Slezák, Pindel a poté přidal dvě trefy Barčák. Za hosty se prosadil pouze Hladil, jenž střelou od modré čáry využil přesilovou hru.

Třetí třetina začne přibližně v 19:36.

40:01

40:15
    Putniorz tečoval střelu od modré čáry, ale kotouč mezi tři tyče nezamířil.

40:50
    Domácí uklidňují hru ve svém obranném pásmu.

41:27
    Procházkovi střela nevyšla podle jeho představ.

41:30
    Kovalski pálil mimo.

42:07
    Hra je přerušena, protože je posunuta brána domácích.

42:17
    Kopřivnice právě vstřelila branku! BARČÁK kompletuje hattrick! Tentokrát překonal Svobodu střelou mezi betony.

42:43
    Po špatné přihrávce získala puk Kopřivnice.

43:18
    Nechybělo málo a Procházka ujížděl na Šemberu sám! Domácí obránce ho na poslední chvíli obral o kotouč.

44:00
    Kopřivnice drží puk za svou bránou.

44:10
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a hra je přerušena. Na střídačku naštěstí odjíždí po svých.

44:26
    Tým Sokol Karviná právě vstřelil branku! Karviná snižuje 6:2!. Od modré čáry překonal Šemberu střelou pod víko CHOMIČ.

45:36
    Po tvrdém střetu zůstal na ledě ležet Urban. Za potlesku odjíždí na střídačku s pomocí svých spoluhráčů.

45:50
    Hostují hráči se před bránou Šembery nedomluvili a následně o puk přišli.

46:05
    Barčák se mohl opět prosadit, tentokrát však Svobodu nepřekonal.

46:24
    Chomič – 2 min., podrážení,
    Kysučan – 2 min., podrážení.

46:40

46:56
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Domácí hráči předvedli velmi vydařenou kombinaci, po které se opět trefil BARČÁK. Asistence: Kleniár.

47:17
    Z otočky pálil Mituchovič. Kotouč končí v náručí Svobody.

47:30
    Svobody vyráží střelu z mezikruží ramenem.

48:05
    Po střela Urbana lehl na led brankář Falcons Svoboda. Kotouč ho zřejmě trefil do masky, ale v utkání bude pokračovat.

48:15
    Hosté vyváží puk ze svého obranného pásma.

48:31
    Před brankou Karviné se k dorážce dostal Žídek, Svobodu však nepřekonal.

48:49
    Od modré čáry střílel Ovčaří, ale trefil pouze lapačku Šembery.

49:07
    Šembera neměl žádný problém s pokusem Santaria.

49:10
    Domácí brána je opět posunuta. Po krátké úpravě se bude pokračovat.

49:26
    Svoboda si během krátké chvíle připsal dva zákroky.

49:31
    Kotouč končí na tribuně. Bude se vhazovat před Svobodou.

49:34
    Tvrdou střelu Žídka zneškodnil Svoboda.

50:05
    Po souboji u mantinelu získali puk domácí.

50:40
    Hra se přesunula k Šemberovi.

51:00
    Odpískán ofsajd Karviné.

51:37
    Slezák se snažil trefit mezeru mezi tyčí a Svobodou, brankář hostů však puk za svá záda nepustil.

52:26
    Domácí uklidňují hru za svou bránou.

52:55
    Po nahození Hladíka získali puk hráči Kopřivnice.

53:30
    Ovčaří trefil pouze betony Šembery.

54:26
    Fojtík trefil z mezikruží lapačku Svobody.

54:37
    Hostům nevyšel přechod do útočného pásma a píská se ofsajd.

54:53
    Svoboda podržel svůj tým několika zákroky, puk poté vylétl ze hřiště.

54:53
    Dabrovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

55:14
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice opět využívá přesilovou hru. Már našel zcela osamocené BARČÁKA, jenž přesnou střelou zvýšil na 8:2.

55:50
    Kovalski tvrdou střelou trefil pouze zadní mantinel.

56:30
    Přihrávka Bartošáka nenašla spoluhráče.

57:00
    Pokus Planky od modré čáry končí v lapačce Šembery.

57:15
    Slezák netrefil puk před odkrytou brankou.

57:50
    Dabrovský byl před Šemberou sám, ale domácího brankáře nepřekonal.

58:30
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Urban našel před brankovou osamoceného KRIEGIELA, který vstřelil již devátou branku Kopřivnice.

59:27
    Zmatky v brankovišti domácích zastavil Šembera, když přikryl kotouč svou lapačkou.

První třetina nabídla velmi vyrovnaný hokej. Do šancí se dostaly oba týmy, ale brankáři předváděli skvělé zákroky. Od začátku druhé třetiny však Kopřivnice zcela potvrdila svou kvalitu a svého soupeře nakonec porazila 9:2. Domácí si tak spravili chuť po předchozím nevydařeném zápase. Pro Falcons to bylo první přátelské utkání. V první třetině hráli s Kopřivnicí vyrovnaný hokej, ale poté již na svého soupeře nestačili.

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:19:50)

Kopejda

Branky a nahrávky: 16. Fojtík F. (Pindel), 25. Slezák, 31. Pindel, 33. Barčák, 38. Barčák (Kleniár), 43. Barčák, 47. Barčák (Kleniár), 56. Barčák (Már), 59. Kriegiel (Urban) – 29. Hladil, 45. Chomič

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Šembera) – Mituchovič, Ludvík, Bail, Már, Gola, Bartošák, Fojtík F., Pindel, Žídek, Barčák, Kleniár (C), Slezák, Pěnčík, Urbnan, Kriegiel.