Mountfield HK
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
Adler Mannheim
Pátek 12.08.2022, 11:30 • ČPP Aréna • Přípravné zápasy dorostu

Třetí třetina patřila jednoznačně hokejistům Hradce, kteří v ní dokázali vstřelit hned 4 góly a otočit utkání na svou stranu.

Velmi dlouho jsme sledovali vyrovnané utkání na obou stranách, se spoustou šancí, za 40 minut však padla pouze jedna branka.

Nakonec ale Hradec předvedl ve třetí třetiny zlepšený výkon, který korunovaly 4 puky v síti Mannheimu, který v poslední třetině Hradci herně už nestačil.

To je z tohoto zápasu všechno, děkuji za pozornost, na počtenou u dalšího online přenosu. (13:51:01)

59:31
    Hradec právě vstřelil branku! Hradec definitivně potvrdil výhru v dnešním zápase! Soupeř to zkoušel v šesti hráčích v poli, což se mu nevyplatilo, protože JAROSLAV BOLEHOVSKÝ zamířil ze středního pásma přesně – 4:1. Asistence: Tobiáš Vítek, Josef Janeček.

59:23
    Hosté to zkouší bez brankáře, hrají v šesti.

58:52
    Oddechový čas hostů.

57:35
    Kvalitním zákrokem se blýskl Jan Šimon, jenž vyrazil nebezpečnou střelu od modré čáry.

56:50
    Šimon Holoubek skvěle vystihl přihrávku soupeřovy obrany, ujel do úniku, jenže hostující defenziva ho stačila dojet a akci ukončit.

56:02
    Dorostenci Hradce se drží na puku, soupeři ho nepůjčují.

54:47
    Krásnou kombinaci domácích zastavil dobrým zákrokem brankář hostů.

53:55
    Do přečíslení 2 na 0 ujeli Hradečtí, Jakub Jón se rozhodl pro zakončení, které mu nevyšlo podle představ a branku tak minul.

52:50
    Velkou šanci teď přežili Hradečtí, když se před odkrytou bránou ocitl Jacob Ficenec, ten však puk netrefil ideálně a skóre zápasu se tak nemění.

51:38
    Nebezpečnou střelu na začátku přesilovky vyslal Rihards Griva, jeho pokus jen těsně minul branku.

51:23
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Vítek – 2 min., hákování.

50:09
    Hradec právě vstřelil branku! Hradečtí odskakují na rozdíl 2 branek! Hradečtí byli v pásmu, poté nahodili puk na branku soupeře, nahození úspěšně tečoval DOMINIK PAVLÍK – 3:1. Asistence: Jakub Jón.

50:01
    Do velké šance se dostal Jakub Jón, jenž zkoušel vystřelit nad rameno brankáře Elagina, ten ho však vychtal.

49:23
    Hradečtí se i po konci přesilovky drží v útočném pásmu.

49:10

48:06
    Hradec se po chybě v defenzivě hostů dostal do šance, bekhendový pokus však na soupeřova brankáře nestačil.

47:10
    Vyloučení v týmu Adler Mannheim:
    Ficenec – 2 min., podrážení.

Šimon Zemánek

Branky a nahrávky: 45. Jón (V. Aschenbrenner, Pavlík), 46. Voděracký (Kratochvíl, Burda), 51. Pavlík (Jón), 60. Bolehovský (Vítek, Janeček) – 36. R. Griva (G. Griva)

Mountfield HK: Záruba (31. Šimon) – Mráz, J. Aschenbrenner, Burda, Ondruš, Černý, Janeček, Kratochvíl – Pavlík, Hendrych, Voděracký, V. Aschenbrenner, Jón, Bolehovský, Vyvial, Holoubek, Vítek, Frolík, Páleník, Bednář.
    Trenér: Václav Pánek

Adler Mannheim: Saffran (41. Elagin) – Gense, Kohaus, Ficenec, Lieberwirth, Hess, Bickel, Mago – Armstrong, Raab, Biggins, Root, Struck, Rolsing, Afonin, Weile, R. Griva, G. Griva, Penkin.
    Trenér: Adam Borzecki

Rozhodčí: Pecha – Šesták, Brož