Mladá Boleslav – Třinec 4:2 (kon.) | Jungadler Mannheim – Mountfield HK 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 12.08.2022, 15:00 • Tréninková hala, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • Skupina B

Další ze zápasů turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje je za námi. Bruslaři si připsali druhou výhru, když přetlačili třinecké Oceláře za stavu 4:2. Po první rozehřívací třetině nabídla prostřední část zápasu svižný hokej, kdy se oba týmy dostaly do několika šancí. Na kotouči se však více drželi Bruslaři a ti z této převahy vytěžili rovnou dvě branky. Třinečtí svou sérii střeleckých pokusů úspěšně zakončili těsně před koncem třetiny. Mužstva tak do šaten odcházela za stavu 3:1. Do třetí třetiny vletěli Oceláři po hlavě a snažili se zvrátit skóre ve svůj prospěch. Jejich šance mařil brankář David Hora a domácí obránci. Naopak Bruslařům se podařilo zvýšit skóre na 4:1. Třinečtí se nevzdávali a v druhé části třetiny se jim podařilo snížit na 4:2 a tento stav zůstal na světelné tabuli až do konce zápasu. To je pro dnešek ode mě vše. Přeji krásný zbytek dne. (17:22:56)

59:46
    Hrůzek po buly pálil od modré. Hora jeho naději utnul svou lapačkou.

59:29
    Střelu jednoho s třineckých Hora zlikvidoval.

58:54
    Moškořovi před brankou sjela přihrávka spoluhráče z hole, tak stav zůstal nezměněn.

57:37
    Třinečtí se nemohou probít do pásma a čas se jim krátí.

56:26
    Od modré se nyní pokoušel Klimka prostřelit Vítek, ale i on orazítkoval pouze beton.

55:20
    Bartoš byl těsně u branky domácích obrán o kotouč.

54:48
    Třinečtí se usadili v pásmu a vymýšlejí, jak vyzrát na domácího gólmana.

54:31
    Hora zmařil další šanci Ocelářů a před jeho brankou opět došlo k pošťuchování.

53:51
    Hrouda od modré zkoušel vystřelit pátou branku. Kotouč jenom zaduněl o beton a Klimek ho odeslal do bezpečí.

52:48
    Oceláře vstřelený gól nabudil a snaží se probojovat do pásma. Bruslaři jim však jejich šance maří.

51:48
    Třinec právě vstřelil branku!
    Nyní Oceláři z nenápadné akce udeřili a snížili skóre. Autorem branky je JAN BARTOŠ. Asistence Ondřej Šotkovský a Patrik Volas.

50:44
    Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit v pásmu.

49:49
    Oceláři se snaží o skórování, ale domácí si svou branku dobře hlídají.

49:01
    Za třineckou brankou probíhá přetahovaná o kotouč.

48:02
    Poté co Hora lapil střelu jednoho z třineckých došlo za brankou k menší strkanici.

47:33
    Kremický ujížděl na branku, ale obránci ho odstavili.

46:45
    Nyní třinečtí zaměstnávají Davida Horu.

Marie Valentová

Branky a nahrávky: 18. Rajgl (Hradec, Vlasák), 29. Malinek (Hruška), 38. Křepelka (Gardoň), 45. Vyroubal (Křepelka) – 40. Ulrych (Šilar), 52. Bartoš (Šotkovský, Volas)

BK Mladá Boleslav: Hora (Forst) – Vlasák A., Rajgl, Hrouda, Křepelka, Moravec, Málek, Hron – Vlasák M., Malinek, Zvagulis, Moyseyev, Hradec, Gardoň, Šachl, Polák, Vítek, Václavík, Hruška, Vyroubal
    Trenér: Pletka Václav

HC Oceláři Třinec: Klimek (Král) – Hrůzek, Buják, Kyselý, Kareš (C), Andrle, Kremický, Volas – Šilar, Ulrych, Pánek, Šotkovský, Bartoš, Moškoř (A), Tomiczek, Šutý /A), Kozlík, Gerych, Spěváček, Hlávka
    Trenér: Mucha René

Rozhodčí: Ing. Suchý – Lönge, Knap