Ajaccio – Lens 0:0 (kon.) | Auxerre – Angers 2:2 (kon.) | Remeš – Clermont Foot 2:4 (kon.)
Troyes – Toulouse 0:3 (kon.) | Nice – Štrasburk 1:1 (kon.) | Brest – Marseille 1:1 (kon.)
AJ Auxerre
2:2 (2:1)
Angers SCO
Neděle 14.08.2022, 15:00 • Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Z mojí strany je to dnes vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalších sportovních přenosů. (17:02:02)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:16.

Utkání je za námi. Druhý poločas nabídl dvě branky, avšak jen jednu regulérní. Domácí hráli od 57. minuty v oslabení, neboť druhou žlutou kartu vyfasoval Lassine Sinayoko, přesto dostali míč do sítě. V 65. minutě se trefil Gauthier Hein, jenže jeho gól sudí po konzultaci s videem odvolal, neboť mu předcházel faul. O jedinou platnou branku druhé půle se tak v 77. minutě postaral Amine Salama, který vyrovnal na konečných 2:2. Oba týmy tak dnes berou po jednom bodu.

90+6

90+4
    Amine Salama se snažil z oblouku trefit skákavý míč, což se mu podařilo, bohužel pro něj ale kulatý nesmysl jen lízl, a to nestačilo ke zdárnému zakončení.

90+4
    Vše nasvědčuje tomu, že se dnes budou body dělit rovným dílem.

90+3
    Na hranici velkého vápna se do míče opřel Amine Salama, jehož tvrdou ránu obětavě zblokoval Julian Jeanvier.

90+2
    Amine Salama ve vápně přihrával mezi nohama bránícího hráče. Jeho pas ale nikoho v černém nenašel a míč je tak znovu v moci hráčů bílém.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Fotbalovou parádu teď předvedl Da Costa, který svým laxním během nejdříve uspal obránce u levé postranní čáry a nakonec se efektní kličkou dostal až do zakončení. To však přišlo z příliš ostrého úhlu a Paul Bernardoni tak dokázal brance zabránit.

89
    Auxerre je zřejmě smířeno se ziskem bodu a při držení míče se nikam nežene.

87
    Paul Bernardoni ve vzdušném souboji v pokutovém území zboural Juliana Jeanviera, který leží na trávníku. Podle arbitra se však o faul nejednalo.

86
    Loïs Diony se na útočné polovině po fyzickém souboji válí po trávníku. Rozhodčí ale celou situaci nechal bez povšimnutí.

85
    Střídání v týmu AJ Auxerre:
    ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Gaëtan Perrin.

85
    Amine Salama se z pravé strany proháčkoval až před gólmana, těsně před zakončením mu ale míč přímo z kopaček odkopl jeden z obránců.

84
    Z pravé strany centroval Halid Šabanović, na jeho přetažený míč se ale nikdo v černém neměl nejmenší šanci natáhnout.

83
    Střídání v týmu Angers SCO:
    ze hřiště odchází Azzáedín Únáhí, přichází Antonin Bobichon.

82
    Žlutá karta pro tým Angers SCO (Halid Šabanović).

81
    Azzáedín Únáhí se drží za hlavu, protože při snaze o finální pas z hranice pokutového území trefil jen nohy před ním stojícího protihráče.

Jakub Ruč

Branky: 5. Jeanvier (Jubal), 10. Hountondji (vla.) – 22. Diony (Thioub), 77. Salama (Búfál)

Karty:   17. Charbonnier (AUX), 31. Sinayoko (AUX), 37. Joly (AUX), 69. Da Costa (AUX) – 7. Ba. Mendy (AGR), 62. Únáhí (AGR), 82. Šabanović (AGR)   57. Sinayoko (AUX)

AJ Auxerre: Costil – Joly, Jubal, Jeanvier, Bernard – Hein (73. M'Changama), B. Touré (C), Sakhi, Autret (85. G. Perrin) – Charbonnier (46. Da Costa), Sinayoko.
    Náhradníci: Léon – Coeff, Ruiz-Atil, Dugimont, van Boto, Raveloson.

Trenér: Jean-Marc Furlan

Angers SCO: Bernardoni – Šabanović, Hountondji, Blažič, S. Doumbia (C) (78. Šettí) – Ba. Mendy (70. Búfál), bin Tálib – Thioub (70. Salama), Únáhí (83. Bobichon), Hunou (70. Búfál) – Diony.
    Náhradníci: Ya. Fofana – Bamba I, Capelle, Abdelli, Taïbi.

Trenér: Gérald Baticle

Rozhodčí: Ruddy Buquet