Mohuč – Union Berlín 0:0 (kon.) | Bayern – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Bayern Mnichov
2:0 (2:0)
VfL Wolfsburg
Neděle 14.08.2022, 17:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 2. kolo

Bayern potvrdil roli favorita. Nicméně Wolfsburg se prezentoval velmi sympaticky. Drtivou část zápasu byl vyrovnaným soupeřem, ale doplatil na posledních dvacet minut prvního poločasu, kdy jej Bayern pořádně zmáčkl a dvěma góly rozhodl. Nejprve se Musiala otočil mezi dvěma a utáhl střelu na zadní tyč, následně tečoval Müller střelu Kimmicha do protipohybu dnes skvěle chytajícího Casteelse. Toho ještě domácí překonali ve druhém poločase opět Musialou. Vytahoval balón rukou těsně za čáru, nicméně všemu předcházel ofsajd a branka neplatila. Bayern i tak zůstává nadále stoprocentní v letošní sezoně. (19:35:16)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 16:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 7:10.

90+5

90+5
    Leroy Sané udělal šlapák. Domácí se diví, že sudí postřehl útočný přestupek Bayernu pětadvacet metrů od hostující brány.

90+3
    Wolfsburg ještě zaútočil a získal aut z pravé strany nedaleko vápna.

90+2
    Bayern kombinuje na své útočné polovině, je to přehlídka kratších přihrávek.

90+1
    Saného tvrdá střela z levé strany vápna byla sražena Lacroixem do Casteelse padajícího na trávník.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Tel centroval z levé strany vedle zadní tyče, možná i střílel, míč minul protější šibenici.

88
    Gian-Luca Waldschmidt vystřelil z pravé strany, navedl si míč na levačku a zakončil kolem Hernándeze, Neuer zakročil bez problémů rukama.

87
    Josip Brekalo nahrával nepřesně po levé straně za branku Neuera.

85
    Mathys Tel vybojoval roh při souboji s Lacroixem na pravé straně, Kimmich má dost času.