4:6 (1:2, 1:3, 2:1)
Česko
Neděle 14.08.2022, 03:00 • Colorado Springs • Turnaj pěti (U17)

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (06:23:29)

Zápas skončil za stavu USA – Česko 4:6 s celkovým poměrem vyloučení 6:6 a trestných minut 12:12. USA vstřelily gól v oslabení i v početní převaze, Česko dalo po jedné brance v přesilové hře a do prázdné klece. V 31. minutě nastoupil brankář USA Thatcher Bernstein. Vítězný gól vsítil Ondřej Kos v čase 30:24.

59:34
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAKUB FIBIGR. Bez asistence.

57:47
    Spojené státy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je WILLIAM ZELLERS. Asistence: Aidan Park a Finn McLaughlin.

52:52
    Autorem branky je FINN MCLAUGHLIN. Asistence: Alexander Bales.

52:24
    Vyloučení v týmu Česko:
    Ondřej Kos – 2 min., hrubost.

40:01

Druhá třetina skončila za stavu USA – Česko 2:5 s celkovým poměrem vyloučení 6:5 a trestných minut 12:10. USA vstřelily gól v oslabení, Česko dalo jednu branku v přesilové hře. V 31. minutě nastoupil brankář USA Thatcher Bernstein.

40:00

36:29
    Matěj Kubiesa – 2 min., vražení na hrazení.

30:24
    Vyloučení v týmu USA:
    Connor Bewick – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

30:24
    Střídání v týmu USA:
    ze hřiště odchází Caleb Heil, přichází Thatcher Bernstein.

30:24
    Autorem branky je ONDŘEJ KOS. Bez asistence.

29:43
    Současné vyloučení:
    Robert Bartell – 2 min., sekání.

David Svozil – 2 min., sekání.

29:25
    Autorem branky je DALLAS VIEAU. Asistence: Chase Stefanek.

29:14
    Autorem branky je SAMUEL DRANČÁK. Asistence: Vasyl Špilka a Tomáš Galvas.

26:25

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 4. Stout (Swanson), 30. Vieau (Stefanek), 53. McLaughlin (Bales), 58. Zellers (Park, McLaughlin) – 1. Titlbach (Král), 20. Jiříček (Kos), 27. Kos, 30. Drančák (Špilka, Galvas), 31. Kos, 60. Fibigr

USA: Heil (31. Bernstein) – Bales, Pitner, McLaughlin, Brown, Bewick, Stout – Bartell, Dellasalla, Zellers, Risteau, MacAusland, Cornforth, Carcone, Park, Swanson, Stefanek, Pilgrim, Vieau
    Trenér: Dan Jablonic

Česko: Kowalczyk (Ebenstreit) – Svozil, Galvas, Jiříček, Fibigr, Zielinski, Hlinský, Šmerda – Kubiesa, Benák, Král, Titlbach, Klíma, Veselský, Kos, Galnor, Curran, Teplý, Špilka, Glas, Drančák
    Trenér: Václav Eismann