Ath. Bilbao – Mallorca 0:0 (kon.) | Getafe – Atlético 0:3 (kon.) | Real Betis – Elche 3:0 (kon.)
Real Betis
3:0 (2:0)
Elche CF
Pondělí 15.08.2022, 21:30 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 1. kolo

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 10:18. (23:26:44)

Zápas je u konce. Druhý poločas probíhal v podobném duchu, jako ten první. Elche mělo nějaké šance, ale zvratu výsledku moc naproti nešlo. To naopak Betis si toho vytvořil dost, ale proměnil jen jednu šanci. Nakonec tak zvítězil 3:0 a připsal si ve svém prvním zápase letošní sezóny své první tři body.

90+4

90+3
    Akouokou, který přišel teprve šest minut zpět, se mohl krásně předvést gólem. Dostal totiž míč do volného prostoru ve vápně, měl spoustu času a místa, ale pálil přímo do brankáře.

90+2
    Estadio Benito Villamarín v Sevilli již žije radostí a úspěchem svého týmu, který za chvíli po třígolové výhře oslaví zisk tří bodů.

90+1
    Sudí ještě nastaví pár minutek k tomuto poločasu. Budou to tedy nejméně tři minuty.

90
    Po žluté kartě Mojicy následoval volný přímý kop Betisu, který byl ale zahozen. Provedení nebylo dobré a míč se pak jednoduše dostal k Badiovi.

89
    Žlutá karta pro tým Elche CF (Johan Mojica).

88
    Nyní se ještě pískal faul na Edgara Gonzaleze, který bylo sražen při pohybu s míčem ve vlastním vápně. K zemi šel i soupeř, který fauloval.

87
    Střídání v týmu Real Betis:
    ze hřiště odchází Rodri, přichází Juan Miranda.
    ze hřiště odchází Guido Rodríguez, přichází Paul Akouokou.

86
    Moreno je v závěru jedním z mála opravdu hodně aktivních hráčů. Nyní byl vytlačen ze hřiště, ale ještě předtím nakopl míč do soupeře, a získal tak autové vhazování.

85
    Moreno krásným naznačením a následnou kličkou poslal soupeře "na párek". Následně rozehrál na svého spoluhráče, který ale míč po chvíli ztratil.

84
    Poslední minuty už ubíhají velice pomalu. Oba týmy se zas tak moc nesnaží a jde vidět, že už odpočítávají minutky do odchodu do kabin.

83
    Elche vybojovalo míč a hnalo se rychle dopředu. Josan na levé straně ale nestihl odcentrovat před vnější brankovou čarou a ve sprintu ani zabrzdit, a tak skončil v reklamních bannerech i s míčem.

82
    Žlutá karta pro tým Elche CF (Josan).

81
    Betis využil ošetřování Josana k vystřídání. nyní už je na hřišti několik nových hráčů, kteří si můžou vychutnat posledních deset minut plus krátké nastavení, a zároveň se předvést trenérovi.

80
    ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Fran Delgado.
    ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Loren.

79
    Faulovaný Josan, kterému Juanmi při běhu před chvíli šlápl na Achillovu šlachu, leží na zemi v obležení lékařů. Nevypadalo to opravdu hezky.