K. Vary – Litoměřice 3:1 (kon.) | Banská Bystrica – Vienna Capitals 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:4 (kon.) | Kolín – Slavia 5:1 (kon.) | Vlci Žilina – Martin 7:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 1:2 (kon.) | Litvínov – Plzeň 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Zvolen 3:2 (po pr.)
Trenčín – Vsetín 5:6 (kon.) | Třebíč – Znojmo 1:4 (kon.) | Klatovy – Písek 2:0 (kon.)
Tábor – Black Wings Linz 5:2 (kon.) | Opava – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 0:1 (0:1 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Vyškov 3:8 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (po pr.)
Děčín – Mostečtí Lvi 8:5 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.) | Šumperk – Jihlava 2:4 (kon.)
Příbram – Letňany 1:2 (0:1 po s.n.) | Servette Ženeva – Vítkovice 3:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 16.08.2022, 17:30Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vážení sportovní přátelé, vítám vás u onlajnu z litvínovského zimního stadionu. Domácí tým nastupuje v černých dresech, hosté v bílých

01:00
    Litvínov právě vstřelil branku! Domácí využívají přesilovou hru. Autorem branky je PETR STRAKA, který t)dorazil kotouč do prázdné branky

02:53
    Vojtěch Budík nepřesně vyhodil, kotouč zachytil Šimon Stránský, ovšem nic z toho nebylo

05:22
    Litvínov právě vstřelil branku! Co se nepovedlo napoprvé, vyšlo domácím napodruhé. Tečovanou střelou navyšuje skóre PATRIK ZDRÁHAL. Asistence: Giorgio Estephan a Ralfs Freibergs

06:43
    Martin Havelka přišpendlil za brankou hostů Martina Vitaloše

07:05
    Vzápětí na druhé straně stejnou mincí oplatil Zdeněk Sedlák Kristapsi Zilemu

08:07

08:26
    Samuel Bitten vyšťouchl kotouč na modré a vystřelil na Šimona Zajíčka. Ten s přehledem chytá

08:38
    Aleksi Rekonen teď mířil daleko přesněji a důrazněji. Šimon Zajíček měl plné ruce práce

08:59

09:38
    Následuje další zakázané uvolnění hostů

09:48
    Za kotoučem se po vyhraném buly rval Ralfs Freibergs, ovšem hosté byli rychlejší

10:36
    Petr Kodýtek se dostal do obrovské šance, ovšem ani nadvakrát Šimona Zajíčka neprostřelil

11:07
    Jindřich Abdul vystřelil, Domimik Pavlát chytá, dorazit domácí hráč nestačil, protože Marek Baránek okoukal něco s judistických chvatů a Jindřich Abdul zůstává na zemi

12:26
    Filip Helt ujížděl s Markem Berkou na jediného obránce. Vystřelil, ale Dominik Pavlát předvedl krásný zákrok

13:08
    Zblokovaná střela Šimona Stránského, Petr Zámorský předvedl výborný obranný zákrok

13:55
    Petr Zámorský předvedl kličkovanou na modré, krásně našel Petra Kodýtka, ale Šimon Zajíček byl opět proti

14:36
    Jiří Fronk mířil Dominikovi Pavlíkovi pod rameno. Ten sklapl krásně teploměr.

14:57
    Ludwig Blomstrand šikovně vystřelil z pravého mezikruží. Šimon Zajíček chytá

15:45

16:29
    Nicolas Hlava nabil Šimonovi Stránskému. Ten musí ještě trochu potrénovat baseball. Přihrávku nad ledem minul.

17:33
    Střela Jindřicha Abdula se plápolá v síti nad Dominikem Pavlátem

18:08
    Martin Vitaloš nepřesně rozehrál v útočném pásmu, jeho rozehrávku nezachytil dobře Matěj Chalupa

18:48
    Marek Berka krásně nabil Filipovi Heltovi. Dominik Pavlát předvedl fantastický zákrok

19:10
    Máme tu další bitku. Samuel Bitten se solidně porval u Šimona Zajíčka s Danielem Kolářem. Hostující hráč vyhrál na body

19:10
    Kolář – 2 min., hrubost.

Bitten – 2 min., hrubost.

19:24
    Hlava – 5 min. + OK, naražení zezadu, odpyká Baláž.

19:51
    Zdeněk Sedlák mířil mimo branku

20:00

Skončila nám první třetina přípravného zápasu mezi týmy HC Verva Litvínov a HC Škoda Plzeň. Domácí hráči ihned v první minutě v přesilové hře skórovali zásluhou Petra Straky. V 6. minutě navýšil náskok po krásné kombinační akci domácích Patrik Zdráhal. Domácí měli v první třetině více ze hry. Poté přišla řada nehezkých zákroků a šarvátek. V poslední minutě dostal vyšší trest Nicolas Hlava. Hosté budou ve druhé třetině hrát ještě dlouhou přesilovou hru.

20:01

20:17
    Kristops Zile na obranné modré nenechal rozehrát hosty. Kotouč je u Dominika Pavláta

21:33
    Hosté rozehrávali tak dlouho, až přišli o kotouč

21:54
    Litvínov právě vstřelil branku! Domácí hráči předvedli krásné vypíchnutí kotouče v oslabení a FILIP HELT krásně zavěsil. Asistence: Martin Havelka

22:20
    Ludwig Blomstrand krásně vystřelil. Šimon Zajíček vyráží

22:59
    Opět Ludwig Blomstrand, Kryštof Hrabík před brankou nedorazil, protože byl Šimon Zajíček pozorný

24:08
    Marek Baránek přihrál krásně Petrovi Kodýtkovi, ten vystřelik, Šimon Zajíček drží akcie domácích

26:16
    Teď frnknul zprava hostující obraně Šimon Stránský, Dominik Pavlát jeho střelu pohodově chytá

27:05

28:02
    Hru na jeden dotek nedokončil ve výborné šanci Jan Strejček. Ťukes po ose Patrik Zdráhal, Jindřich Abdul byl ukázkový

29:36
    Filip Suchý byl nyní ve vyložené šanci. Na Šimona Zajíčka si nepřišel

29:36
    Kodýtek – 2 min., nedovolené bránění.

31:05
    Přes celé kluziště vyhodil Vojtěch Budík, s jeho skákavou střelou měl co dělat Šimon Zajíček

31:54
    Patrik Demel napřáhl až ke světlům. Dominik Pavlát mu vystavil semafor

32:00
    Ludwig Blomstrand tečoval kotouč na vlastní střídačku

32:49
    Aleksi Rekonen se obratně vyhnul Danielovi Kolářovi. Šimon Zajíček sklapl betony včas

38:12
    Střelu Kristapse Zileho semaforem vyčapal Dominik Pavlát. A strhla se další bitka Adam Dvořák vs. Matěj Chalupa. Budou další tresty

40:00

Druhá třetina nám přinesla opět hokej, který se musel divákům líbit. Hosté měli ještě více než čtyřminutovou přesilovku, ovšem týmem, který se radoval, byl ten domácí, když ujela dvojice Martin Havelka a Filip Helt. Ten předvedl krásné zakončení a navýšení skóre pro domácí na 3-0. Z hostujícího týmu měl velkou šanci Petr Kodýtek, ovšem Šimon Zajíček je zatím bezchybný. Hostující Dominik Pavlát předvedl spoustu fantastických zákroků a hosté mohou děkovat pouze jemu, že skóre není vyšší.

40:01

41:03
    Filip Suchý při avizovaném vyloučení nebezpečně vystřelil

41:03
    Abdul – 2 min., podrážení.

41:56
    Šimon Zajíček přes Kryštofa Hrabíka před brankou nic nevidí, ovšem hosté nestřílejí

42:20
    Hra je přerušena, na ledě zůstává ležet Martin Havelka

42:34
    Šimon Zajíček si teď nešťastně sáhl na kotouč ve volejbalovém výskoku. Ten se dostal pod něj a nastala trma vrma, ovšem domácí obránci zasáhli

42:59
    A zase nejagilnější hostující hráč Petr Kodýtek prověřil Šimona Zajíčka.

43:51
    Sebastian Malát vystřelil z pravé strany na Šimona Zajíčka. Ten kryje s ledovým klidem

44:46
    Kotouč je po zásahu Petra Straky v síti nad Dominikem Pavlátem

45:23
    Litvínov právě vstřelil branku! Kdyby nyní probíhala soutěž o Zlatou helmu, tak tu máme nádhernou akci. Po nádherné kombinační akci skóruje do prázdné PETR STRAKA. Asistence: Šimon Stránský a Patrik Zdráhal