SOHO Olomoučtí Kohouti
Pátek 19.08.2022, 17:00 • PSG aréna, Zlín • Sledge hokej - přípravný zápas

38:58
    Zlín právě vstřelil branku!
    5:2! LAPP nyní utahoval šrouby, hosté si trochu zavazeli v brankovišti, pro kotouč si dojel MARTIN JOPPA a v pohodě zametl za ležícího Čermáka. Zlínu se vrací klid na hokejky.

35:12
    Olomouc právě vstřelila branku!
    MILOŠ VEČEREK deset minut před koncem třetí třetiny snižuje na 4:2, čeká nás ještě drama?

28:10
    Podobná situace na druhé straně, přetlačovaná v brankovišti z ničeho nic končí pukem za čarou. Střelcem si nyní nejsem jist, mohl by jím ale být MARTIN JOPPA.

27:21
    A právě zakázaného uvolnění Kohouti využívají ke snížení! Hned po buly se ke kotouči dostal MARTIN NOVÁK, vypálil a Molkovi střela propadla přes clonu těl v brankovišti až do sítě. I hosté se zdají být překvapivou brankou zaskočeni. 3:1.

24:59
    Je to o tři góly! LAPP se opět na dlouho usadil v pásmu, kombinoval a SLAVOMÍR FERENČÍK z této aktivity těžil. Mohl si sjet blíže k bráně, zamířit a neomylně vypálit. 3:0!

21:26
    Autorem branky je ZDENĚK HÁBL.

01:27
    Domácí vedou! MARTIN JOPPA dostal spoustu prostoru, projel se středem až k brankáři Černochovi, počkal na ten správný moment a poslal kus černé gumy pod víko! 1:0!.

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 2. Joppa, 22. Hábl, 25. Ferenčík, 29. Joppa, 39. Joppa – 28. Novák, 36. Večerek

SHK LAPP Zlín: Molek – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Zdražil, Zicha Joppa (A), Turic, Ligda (C), Panák, Palát, Korman, Zubek, Král
    Trenér: Tomáš Sedláček

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička (C), Kardoš – Hlinka, Mikúš, Buriánek, Žižlavský, Novák (A), Večerek, Kaščák, Stašák, Rozkopal
    Trenér: Tomáš Svozil