Zbuzany – Hostouň 5:1 (kon.) | Bohemians B – Motorlet 0:2 (kon.) | Vltavín – Sokolov 3:1 (kon.)
Č. Budějovice B – Domažlice 0:1 (kon.) | Přeštice – Písek 7:2 (kon.) | Karlovy Vary – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
0:1 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 20.08.2022, 10:30 • SCM Složiště • Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

Hosté potvrdili dobrý vstup do sezony a také ve třetím utkání letošního ročníku ČFL získali tři body, když vyhráli na jihu Čech nad B-týmem Dynama České Budějovice 1:0. Jedinou branku zápasu zaznamenal ve 41. minutě z pokutového kopu Petr Mužík. (12:38:50)

90+3

90+2
    Žlutou kartu za zdržování dostal David Limberský.

90+1
    Skončila normální hrací doba, již se hraje nastavení.

89
    Domácí již hrají vabank a hostům se v úplném závěru budou otevírat okénka v defenzivě soupeře.

87
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Ladislav Janča.

87
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Kryštof Pavlík).

86
    Důležitý zákrok si nyní připsal gólman Brych, který udržel naděje hostů na zisk tří bodů.

83
    Domácí se nadechují k závěrečnému náporu, moc času ale nemají.

82
    ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Vojtěch Černý.
    ze hřiště odchází Petr Mužík, přichází Tomáš Holík.

81
    Po faulu domácího Brabce budou rozehrávat hosté.

80
    Střídání v týmu SK Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Robin Polanský, přichází Adam Pech.

79
    František Dvořák v souboji o balon trefil loktem do obličeje protihráče a balon budou mít Jihočeši.

78
    Hraje se ve středu pole, u míč jsou častěji domácí.

74
    Hráči Domažlic se již nikam neženou a soustředí se hlavně na dobrou defenzivu. Domácím se zatím nedaří vytvořit si trvalejší tlak.

71
    Hosté kopali další rohový kop, ke změně skóre to ale opět nevedlo.

70
    Do konce zápasu chybí něco málo přes dvacet minut a nadále je stav zápasu nakloněný na stranu hostů.