Jablonec B – Živanice 1:1 (kon.) | Přepeře – Pardubice B 1:2 (kon.) | Most/Souš – Brozany 1:2 (kon.)
FK Jablonec B
1:1 (1:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 20.08.2022, 10:15 • Areál Břízky • Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

I po třetím kole čeká jak Jablonec, tak Živanice na první výhru. Živaničtí byli až do 61. minuty aktivnější, ale po srovnávacím gólu Kakrdy se hra vyrovnala. Hosté mohou litovat zejména nedobré finální fáze z prvního poločasu.

Tímto výsledkem si Jablonec připisuje svůj první bod v letošní sezoně, v dalším kole se představí v Zápech. Živanice podruhé za sebou remizují. Příští víkend si to doma rozdají s Přepeřemi. (12:28:05)

90+4

90+3
    Kopecký mířil nad branku, vykopává Reiner.

90+2
    Kakrda se natlačil před obránce Chládka na pravé straně a faul zezadu trestá hlavní arbitr přímou červenou kartou. Domácí neprotestují.

90+1
    Kopecký jej kopl na přední tyč, Reiner nezasahoval, následuje aut pro Živanice.

90
    Otáčející se Munzar zablokoval centr z levé strany, ještě roh pro Živanice.

89
    Velich je v pořádku a evidentně se nebude kopat standardka, nýbrž míč rozhodčího patří Vaníčkovi.

89
    Sudí ukončuje ponechanou výhodu a povolává lékařský štáb, na zemi leží Velich.

88
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Petrus, přichází Nikodem.

87
    Vaníček boxoval roh z pravé strany na bližší tyči.

86
    Vybíhající Reiner byl rukama u míče dřív než Petrus.

86
    Domácí centr z pravé strany uklidil pryč z vápna hostující Langr.

85
    Stibor zrychlil přihrávkou na pravou stranu, při centru šel míč přes ruku Vaníčka do autu. Hosté nesouhlasí, že by měli domácí zahrávat roh.

83
    Diviš si prohlédl kartu za faul na pravé straně, Horčička za řeči.

83
    Nyní hra je hra dosti rozkouskovaná a chybí jí plynulost.

82
    Buránek rozjel akci na pravé straně s Davidem Pánkem, při souboji o míč se pak Živaničtí dopustili nedovoleného zákroku ve skluzu.

81
    Po faulu Jablonce rozehraje brankář Vaníček.

80
    David Pánek poslal centr z pravé strany na osu vápna, následná obrovská šance letěla nad horní tyč!