Turín – Lazio 0:0 (kon.) | Udinese – Salernitana 0:0 (kon.) | Inter – Spezia 3:0 (kon.)
Sassuolo – Lecce 1:0 (kon.)
Turín FC
0:0 (0:0)
S. S. Lazio
Sobota 20.08.2022, 18:30 • Stadio Olimpico, Turín • Italská Serie A • 2. kolo

Utkání končí remízou 0:0.

Druhý poločas byl přeci jen o něco málo kvalitnější než první půle. Veškeré šance Lazia vychytal Vanja Milinković – Savić a jen díky němu má Turín bod za remízu!

Jak šanci Immobileho z 55. minuty, následně také příležitost Sergeje Milinkoviće-Saviće o deset minut později.

Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek soboty. (20:31:28)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:12.

Po odpískání měli hráči S. S. Lazia hodně připomínek k řízení utkání sudím Piccininim.

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Sergej Milinković-Savić) za nesportovní chování. V této době byl již kapitán Lazia pouze na lavičce pos vém vystřídání sedm minut před koncem.

90+3
    Po lehké ztrátě míče Lukičem, který sám spadl. Odpískal raději sudí konec utkání.

90+3
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Manuel Lazzari) za nesportovní chování.

90+2
    I Lazio bude mít v nastaveném čase k dispozici zahrání rohového kopu.

90+1
    Rohový kop Turína končí pouze nepřesnou hlavičkou Pellegriho mimo tři tyče.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

88
    Aina nedokázal sice zpracovat míč, sudí mu daroval přímý kop za údajný faul Lazzariho.

87
    Po chvíli váhání byl přeci jen odpískán hlavním rozhodčím faul Rodríguzem na Cancellieriho.

85
    Ciro Immobile se po úderu od protihráče jen ztežka zvedá zpět z trávníku na své nohy.

84
    Po pěkné patičce Pedra i když měl dle všeho pravdu hego spoluhráč Luis Alberto rohový kop nevybojoval a sudí ukazuje pouze výkop od branky Turína.