Sparta B – Vlašim 3:1 (kon.) | Táborsko – Chrudim 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:1 (0:0)
MFK Chrudim
Neděle 21.08.2022, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

90+1
    Střídání v týmu MFK Chrudim:
    ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Petr Juliš.

89
    ze hřiště odchází Matyáš Kodýdek, přichází Marek Kejř.

86
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Petr Průcha).

80
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Sy Babacar, přichází Martin Šplíchal.

ze hřiště odchází Tomáš Jedlička, přichází Filip Firbacher.

77
    ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Jiří Bederka.
    ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Matouš Varačka.
    ze hřiště odchází Martin Nešpor, přichází Emmanuel Tolno.

69
    Chrudim právě vstřelila branku! Táborsko působilo sympaticky a snažilo se i útočit, první branku střílí ale Chrudim. Gólovou akci hostů zakončil přesnou střelou k tyči JAN ZÁVIŠKA. Chrudim vede v Táboře proti oslabenému soupeři 1:0.

64
    Babacar našel vpravo Plachého, jehož rána jen o kousek minula tyč.

62
    Babacar se zmocnil míče před vlastním vápnem a prošel celým hřištěm, až se dostal ke střele. Jeho pumelici Floder vyrazil, následně vyrážel chrudimský gólman další vysoký míč.

46
    ze hřiště odchází Josef Koželuh, přichází David Látal.
    ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Michal Skwarczek.

Hlavním rozhodčím bude asistent Volf, asistentem bude místní rozhodčí Novotný. Start druhé půle se opozdil o pět minut.

Kuriózní situace! Hlasatel právě oznámil zranění hlavního rozhodčího Szikszaye a vyzval držitele licence z publika, aby pomohli ve druhé půli jako jeden z asistentů.

32
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Jan Řezníček). Chrudimský fotbalista zastavil nebezpečně postupujícího Babacara.

30
    Kotek musel zasahovat skluzem na hranici vápna proti Jedličkovi. Táborsko se zatím stále drží bez obdrženého gólu.

14
    ze hřiště odchází Jan Mach, přichází František Kotek.

12
    Červená karta pro tým FC SILON Táborsko (Adam Zadražil). Jan Záviška dostal pas za obranu Táborska a míč proletěl i podél gólmana Zadražila. Jeho zákrok na Závišku však neunikl rozhodčímu, který tasil červenou kartu. Táborsko tak stahuje z hřiště Macha a do branky se postaví Kotek.

10
    Tusjak centroval zprava a k nebezpečné hlavičce se dostal Babacar. Míč skončil po jeho zakončení těsně nad chrudimskou brankou.