Sparta B – Vlašim 3:1 (kon.) | Táborsko – Chrudim 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:1 (0:0)
MFK Chrudim
Neděle 21.08.2022, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

90+4
    Konec zápasu. Chrudim se nakonec proti oslabenému Táborsku ve druhé půli prosadila a díky gólu Jana Závišky z 69. minuty zvítězila 1:0. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:58:29)

90+1
    Střídání v týmu MFK Chrudim:
    ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Petr Juliš.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90
    Dnešní utkání sleduje 1024 diváků.

89
    ze hřiště odchází Matyáš Kodýdek, přichází Marek Kejř.

86
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Petr Průcha).

83
    Hra se často přerušuje, ke gólu to zatím nevede.

80
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Sy Babacar, přichází Martin Šplíchal.

ze hřiště odchází Tomáš Jedlička, přichází Filip Firbacher.

77
    ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Jiří Bederka.
    ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Matouš Varačka.
    ze hřiště odchází Martin Nešpor, přichází Emmanuel Tolno.

73
    Tusjak pronikl do vápna hostů, přihrávka na spoluhráče ale neprošla.

69
    Chrudim právě vstřelila branku! Táborsko působilo sympaticky a snažilo se i útočit, první branku střílí ale Chrudim. Gólovou akci hostů zakončil přesnou střelou k tyči JAN ZÁVIŠKA. Chrudim vede v Táboře proti oslabenému soupeři 1:0.

64
    Babacar našel vpravo Plachého, jehož rána jen o kousek minula tyč.

62
    Babacar se zmocnil míče před vlastním vápnem a prošel celým hřištěm, až se dostal ke střele. Jeho pumelici Floder vyrazil, následně vyrážel chrudimský gólman další vysoký míč.