Štrasburk – Remeš 1:1 (kon.) | Angers – Brest 1:3 (kon.) | Clermont Foot – Nice 1:0 (kon.)
Montpellier – Auxerre 1:2 (kon.) | Toulouse – Lorient 2:2 (kon.) | Rennes – Ajaccio 2:1 (kon.)
Lille – PSG 1:7 (kon.)
Stade Rennes
2:1 (1:0)
AC Ajaccio
Neděle 21.08.2022, 17:05 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Stade Rennes FC získává body do tabulky, tento dramatický zápas vyhrává i díky tomu, že soupeř neproměnil penaltu, 2:1. (19:00:40)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:11.

90+4

90+3
    Střídání v týmu AC Ajaccio:
    ze hřiště odchází Vincent Marchetti, přichází Mathieu Coutadeur.

90+2
    Červená karta pro tým Stade Rennes FC (Lesley Ugochukwu). Hodně zbytečný zákrok a počínání domácího hráče. Balon vší silou nakopl do soupeře do citlivých míst.

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Hostující celek bude mít možnost rohového kopu. Qazim Laci centroval před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.

86
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Lesley Ugochukwu.
    ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Matthis Abline.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ještě pak nastavovat.

84
    Benjamin Leroy rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhou rozehrávku.

84
    Poněkud vyhrocená situace, ale nyní už je vše v pořádku a hra pokračuje dál.

84
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Désiré Doué).

83
    ze hřiště odchází Fernand Mayembo, přichází Clément Vidal.

83
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Stade Rennes FC (Romain Salin). Hráč míří ze střídačky do útrob stadionu.

83
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Romain Salin). Za protesty proti výkonu rozhodčího.

82
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Baptiste Santamaría).

81
    Adrien Truffert to vzal na sebe. Jeho zakončení přes obránce minulo branku. Gólman zasahovat nemusel.