Michalovce – Cracovia 6:2 (kon.) | Olomouc – Košice 0:0 (zruš.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 3:2 (0:2 po s.n.)
Plzeň – K. Vary 4:7 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – Kolín 2:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 6:5 (po pr.) | Jihlava – Šumperk 2:1 (kon.) | Vsetín – Trenčín 5:3 (kon.)
Sokolov – Litoměřice 2:5 (kon.) | Skalica – Senica 1:2 (po s.n.) | Písek – Klatovy 5:2 (kon.)
Přerov – Zlín 1:2 (kon.) | Pardubice B – Vrchlabí 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 1:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Martin 3:1 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Sokol Karviná – Kopřivnice 2:3 (po s.n.) | Cheb – Chomutov 3:6 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:7 (0:2, 0:5, 4:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 23.08.2022, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (19:32:27)

Západočeské derby v přípravě je u konce. Plzni hrozil debakl, protože prohrávala po dvou třetinách dokonce 0:7. Ale v poslední části ještě zabrala a skóre snížila na 4:7. Přesto Karlovy Vary mohou slavit jednoznačné vítězství a po střelecky slabších zápasech si tentokrát zastřílely.

59:32
    Škoda se usadila v útočném pásmu.

58:38
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Drama z toho už nebude, ale domácí se sympaticky nepoložili a ve třetí třetině pro fanoušky zabrali. Bitten vybojoval puk před brankou, posunul ho na MARTINA LANGA. Jeho první ránu hosté srazili, ale druhý pokus zamířil přesně pod horní tyčku. Asistence: Adam Dvořák a Samuel Bitten.

57:41
    Už po návratu Plutnara na led se modrobílí prosazují potřetí v zápase i v této třetině. Při rychlé protiakci dostal MAREK BARÁNEK pas mezi kruhy, kotouč mu poskakoval mezi bruslemi, ale nakonec si ho srovnal a zakončil mimo dosah Habala. Asistence: Petr Kodýtek.

56:59
    Hrabík stál v brankovišti, což rozhodčí postřehli. Hra se stěhuje zpět do středního pásma.

56:43
    Škoda se nemůže prokousat zpět do útočného pásma.

55:54
    Bernad v oslabení pálil z levé strany nad plzeňskou branku.

55:32
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Plutnar – 2 min., podrážení.

54:51
    Ofsajd zastavil útok Energie.

54:21
    Meyer našel na levém kruhu volného Houdka, který však nezamířil přesně.

53:10
    Dvořák se prokličkoval do útočného pásma, jeho střelu doprostřed branky Habal kryje.

52:36
    Havlín zpátky na ledě, mezitím Blomstrand pálil z levého kruhu do připraveného Habala.

52:14
    Škoda v přesilovce zatím nic nevymyslela.

51:11
    Karlovy Vary vyhazují přes všechny čáry.

50:36
    Havlín – 2 min., nedovolené bránění.

50:20
    Pulpán zpátky na ledě, ale je signalizovaná další výhoda. Kodýtek dvakrát pálil z pravého kruhu. Jednou do horní tyčky, podruhé do Habala.

49:31
    Brejky na obou stranách. Meyer neproměnil únik, ani nadvakrát nepřekonal Habala. Na druhé straně zakončoval přečíslení dvou na jednoho Rohan, Svoboda vytěsnil kotouč lapačkou.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 42. Schleiss (Kremláček), 45. Blomstrand (Baránek, Meyer), 58. Baránek (Kodýtek), 59. Lang (Dvořák, Bitten) – 2. Beránek, 15. Kofroň, 21. Kočí (Vondráček), 24. Jiskra (Bernad), 25. Černoch (Koblasa), 30. Vondráček (Pulpán, Havlín), 34. Tůma (Koblasa, Černoch)

HC Škoda Plzeň: Svoboda (24.-40. Vondraš) – Piskáček, Zámorský, Baránek, Kaňák, Budík, Vitaloš, Kremláček, Houdek – Rekonen, Mertl, Lang – Malát, Kodýtek, Schleiss (C) – Blomstrand, Meyer, Sedlák – Adamec, Bitten, Hrabík – Dvořák
    Trenér: Václav Baďouček a Miloš Říha

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Hamalčík) – Plutnar, Rohan, Bernad, Kočí, Havlín, Pulpán (A), Tůma – Rachůnek (A), Gríger, Vondráček (C) – Koblasa, Černoch, Kohout – Beránek, Hladonik, Kofroň – Redlich, Jiskra, Baláž – Kružík
    Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Sýkora, Šindel – Ondráček, Malý