Jablonec – Ostrava 1:1 (kon.) | Teplice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Plzeň 0:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:1 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 27.08.2022, 16:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice. • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11. (17:57:37)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního odpoledne se s vámi loučím, mějte se fajn. Na shledanou.

Je dobojováno. Viktoria Plzeň nakonec vyválčila na Střeleckém ostrově tři body, to když v 94. minutě udeřil po rohovém kopu Jhon Mosquera. Ve druhém poločase udělala hostující lavička několik změn v sestavě a ty se nakonec na konečném skóre ukázaly jako rozhodující.

90+6

90+5
    Domácí to ještě zkoušejí, nicméně už nemají tolik času.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň (Jhon Mosquera).
    90+4. Jhon MOSQUERA - 0:1

90+4
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoria střílí gól doslova za minutu dvanáct. Aleš Čermák rozehrál roh na hranu malého vápna, tam se nejvýše do vzduchu dostal JHON MOSQUERA, který zřejmě rozhoduje o třech bodech pro hostující Plzeň.

90+4
    Odražený míč si zpracoval na hraně vápna Lukáš Kalvach, avšak ani on míč přes bránicí hráč na bránu neprocpal.

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Tomáš Zajíc).

90+2
    Jan Kopic si naváděl míč ke střele, avšak přes hluboký blok hráčů Dymama míč na branku soupeře nedostal.

90+1
    Tijani v první nastavené minutě nakopl míč na Milana Havla, ten byl. však na pravé straně vápna obsazen.

90
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví pět minut.

89
    Jindřich Staněk váhal zda jít ven z brány či ne, nakonec hostující brankář vyběhl a míč odkopl snad až na zaparkovaná auta u obchodu poblíž stadionu.

88
    Tomáš Zajíc chtěl z pravé strany centrovat do vápna, avšak balon se snesl přímo na Jindřicha Staňka, jenž bez problémů míč zachytil do svých rukavic.

87
    Pavel Bucha se ve středu pole vyhnul Horovi, jenž proti jeho nohám šel skluzem, avšak poté nepřesně předal hru na Kopice a domácí Dynamo tak bude poblíž středové čáry vhazovat.