Elche – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Mallorca 0:2 (kon.) | Almería – Sevilla 2:1 (kon.)
Rayo Vallecano
0:2 (0:1)
RCD Mallorca
Sobota 27.08.2022, 19:30 • Estadio de Vallecas, Madrid • Španělská LaLiga • 3. kolo

Vallecano dnes nepotvrdilo dobrý vstup do nového ligového ročníku. Se soupeřem, který v předchozím kole prohrál, nedokázal vybojovat ani bod a připsal si tak první prohru v tomto ročníku.
    Naproti tomu pro Mallorku jsou to velice cenné tři body poté, co v předchozím kole doma podlehla Bilbau. (21:26:30)

90+6

90+5
    Bébé (Vallecano) chtěl vybojovat ztracený míč na útočné polovině, místo toho ale fauluje, cenné vteřiny pro Mallorku.

90+3
    Nikoliv, domácí rozehráli roh z levé strany, ale znovu opět nepovedeně, hosté se v pohodě ubránili.

90+2
    Rohový kop pro Vallecano, dokáží domácí konečně vstřelit gól?

90+1
    Nastavuje se šest minut.

89
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině, hosté si již, pravděpodobně, zápas pohlídají.

87
    Střídání v týmu RCD Mallorca:
    ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Iñigo Ruiz de Galarreta.
    ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Abdón Prats.

86
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Óscar Valentín, přichází José Angel Pozo.

85
    Sergio Camello (Vallecano) se dostal k hlavičce ve vápně Mallorky, ale míč nedokázal usměrnit na branku.

84
    Nakonec z toho byly dva rohové kopy, ale ani tentokrát domácí skórovat nedokázali.

83
    Rohový kop pro Vallecano, domácí rozehrávají z levé strany.

82
    Pablo Maffeo (Mallorca) si bere míč a vhazuje z pravé strany, na útočné polovině.

81
    Na hráčích a hlavně na hře Vallecana je již patrná velká míra nervozity...

79
    Žlutá karta pro tým RCD Mallorca (José Manuel Copete).

78
    ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Randy Nteka.

77
    Rozhodčí, stejně jako v prvním poločase, dává oběma týmům přestávku na občerstvení.