Sokolov – Povltavská 2:3 (kon.) | Domažlice – Zbuzany 3:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:3 (1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Sobota 27.08.2022, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:49:13)

Je dobojováno! Utkání rozhodně nenudilo a i když Sokolov třikrát inkasoval, za muže zápasu bych se nebál označit brankáře Pavla Hrabačku, který vychytal několik gólovek Povltavské. Co se týče výsledku, výhru hostujícího mužstva považuji za zaslouženou, bývalé Štěchovice dnes byly aktivnějším a nebezpečnějším mužstvem. Zlomovým momentem můžeme brát 62. minutu, kdy se famózním zákrokem prezentoval také Adam Benada a kdoví, jakým směrem by se utkání ubíralo, kdyby šel Baník po hodině hry do vedení.

90+4

90+3
    Třetí nastavená minuta už spěje ke svému konci. Hosté drží balón u rohového praporku a vypadá to, že víc už se nestane.

90+2
    Střelecký pokus z nějakých pětadvaceti metrů rozhodně nemohl vystrašit Hrabačku, který pochopitelně bleskově rozehrává.

90+1
    Sudí Hodek přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první už schyluje ke svému konci, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.

90
    Zdálo se, že Lukáš Václavík bude postupovat sám na branku. On si ale dle hlavního rozhodčího při zpracování pomohl rukou a vidí žlutou kartu.

89
    Blíží se závěr utkání, domácí kombinují na polovině soupeře, ale hosté dobře brání a Baník se nemůže dostat do zakončení.

88
    Hlavní rozhodčí píská útočný faul domácího fotbalisty. Tohle hostům vyhovuje a moc se nedá počítat s tím, že by s rozehrávkou pospíchali.

87
    Co chybělo, aby domácí zase srovnal! Po rohovém kopu z levé strany se jeden z hráčů v zeleném dresu dostal k zakončení, avšak hlavičce chyběla razance!
    86. Martin NOVÁK - 2:3

86
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku!
    Hosté jdou dnes potřetí do vedení! Dostali se do brejkové situace po pravé straně, odkud směřovala přihrávka pod sebe na Drobílka. Jeho pokus byl sice zablokovaný, ale MARTIN NOVÁK měl při následné dorážce už snadnou práci!

85
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Nikita Chrolenok, přichází Lukáš Hanč.
    84. Martin DEBELLIS - 2:2

84
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Obrovské hrubky domácí defenzivy potrestal MARTIN DEBELLIS, který se octil sám před brankářem Povltavské. Technickým obstřelem na zadní tyč překonal Benadu a srovnal!

82
    Na nějaký tlak domácích fotbalistů to zatím nevypadá. Hosté drží balón na útočné polovině a v naprostém poklidu kombinují.

81
    Bagou se mohl stát ještě větším hrdinou! Tváří v tvář ale domácímu brankáři Hrabačkovi neuspěl. Domácí gólman dnes doslova čaruje!