Hertha – Dortmund 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Augsburg 1:0 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 0:3 (kon.)
RB Lipsko – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Schalke – Union Berlín 1:6 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:0 (1:0)
FC Augsburg
Sobota 27.08.2022, 15:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Německá Bundesliga • 4. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera a pozvánkou na večerní duel mezi Bayernem Mnichov a Borusií Mönchengladbach se s vámi loučím, na shledanou. (17:30:09)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 18:11. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:9.

Je dobojováno. Hoffenheim udržel poločasový výsledek 1:0 až do závěrečného hvizdu a připisuje si v novém bundesligovém ročníku další vítězství. Je nutno říci, že Augsburg od úvodních minut druhého poločasu zlepšil svojí hru a Hoffenheim už to neměl tak snadné, jako v prvním poločase. Už když bylo téměř hotovo, tak to téměř mohl vymazat střídající Dabbur, který ve dvou minutách spálil dvě obrovské šance. Augsburg je po dnešním zápase zatím na 12. příčce a ke dvěma prohrám přidává z dneška třetí. Hoffenheim je zatím na čtvrté pozici a pokud ho Mönchengladbach ve večerním zápase nesesadí, zůstane tam až minimálně do přístího týdne.

90+5

90+4
    Pedersen se neprobojoval přes několik hráčů Hoffenheimu a míč končí u Baumanna, kde nikdo v šedočerných dresech není.

90+3
    Vše už nasvědčuje tomu, že Hoffenheim si připíše další tři body do bundesligové tabulky.

90+2
    Dabbur nedal další obrovskou šanci! Tentokrát to byl on, který upaloval sám na branku hostů, ale jeho přízemní střelu opět zneškodnil gólman Gikiewicz, který ještě drží malé šance hostů na vyrovnání.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Obrovská šance Hoffenheimu! Tak to je neskutečné co nyní domácí fotbalisté spálili. Bruun Larsen předložil přihrávku na střed vápna Dabburovi, který byl v této pozici zcela sám proti Gikiewiczovi. Gólman hostů vytáhl napoprvé skvělý zákrok, druhý pokus Dabbura vykopl jeden z hráčů hostů z brankové čáry.

89
    Petersenovi vůbec nesedla střela z levé strany a branku Baumanna tedy neohrozila.

88
    Z něho vzešlo hlavičkové zakončení, které nikterak neohrozilo branku Hoffenheimu.

87
    Přímý kop pro Augsburg.

85
    Rohový kop byl hosty úspěšně ubráněn, v závěru celé akce se za míčem znovu dotíral Bruun Larsen, ale gólman Gikiewicz byl v tomto případě rychlejší.

84
    Gikiewicz má další zákrok v zápase. Připsal mu ho střídající Bruun Larsen, jenž se dostal ke střele z pravé strany vápna. Další roh pro domácí.